Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2004 Seat Toledo 1.6 Stella

alayinarest_70

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce toledo aldım.Ben de seat ailesine katıldım :)Aracım 2004 model 1.6 16valf bazı sorunları var onlar hakkında bilgi verirseniz sevinirim.Sol katlanır ayna çalışmıyor yenisinin fiyatı nedir çıkma vs. bulabilirmiyim vee ya daha önce başına gelmiş olan varmı tamirci söktü olmadı yapamadılar.Bir de arka bagaj üzerindeki toledo yazısından bir kaç harf düşmüş bunları nereden bulabilirim :D

Teşekkürler

Aracınız hayırlı olsun Kazasız belasız kullanın inşallah :)

Tamircileri boşuna yorma senin aynaların zaten katlanmıyor :)) toledo yazısı için daha sonra görüşelim ben temin eder sana yollarım
SCW nin sana yılbaşı hediyesi olsun :)

• Beğen
Reaksiyonlar: RD38
aynalarım katlanır kardeşim sağ taraf katlanıpta sol taraf katlanmaması olur mu yoksa ??
motorunun arızalı olmaduğunu söylediler

Yazı içinde teşekkürler :) ama bulabileceğim bir yer varsa int. sitesi vs. öyle daha iyi olur yük olmak istemem karamanda ve konyada bir kaç yere baktım bulamadım

Yazı içinde teşekkürler :) ama bulabileceğim bir yer varsa int. sitesi vs. öyle daha iyi olur yük olmak istemem karamanda ve konyada bir kaç yere baktım bulamadım

yazıyı servisten başka yerde bulamassın muhtemelen..parçacılarda tekli harfler satılıyor..onlardan alsanda yazık olur..

ayna katlanıyorsa üste koyduğum ayna uymaz..ama sitelere bakarsan bulursun sanırım motorlusunu..dikkat et yalnız..09-05 toledolarda iki ebatta ayna var..eskiler biraz daha kibar..seninkiler daha değişik

bulamadım fiyatı konusunda bilgisi olan varmı diye sordum
ne kızması kardeş yaa :)
o yazıları almaya bile teşebbüs etmem artık servis gidecem anlaşılan onun için de gidimez ki :)

Geri
Üst Alt