Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2004 Seat Toledo 1.6 16v Sedefli Siyah

Kolay gelsin o zaman şimdiden... Aslında ben de kararsızım, Sonar angel farlara Valeo d2s mercek koyup sadece xenon mu yapsam, yoksa orjinal farlarıma kıyıp bi-xenon mu yapsam? Bilemedim bi türlü...

Bir tanede Bi-xenon yapıcam fatih....Angelları bıraz kesmek parçalamak gerekiyor.Bu yüzden çıkma olması daha iyi olur.

Kolay gelsin o zaman şimdiden... Aslında ben de kararsızım, Sonar angel farlara Valeo d2s mercek koyup sadece xenon mu yapsam, yoksa orjinal farlarıma kıyıp bi-xenon mu yapsam? Bilemedim bi türlü...

Çıkma uygun fıyatlı angel bulabılırsem dırek olarak angellara bi-xenon yapacagım.İş sadece çıkma angel bulmakta başka birşey yok.....

mehmet sen bi modifiye dükkanı açta tam olsun.maşallahın var elinden her iş geliyor :)

Önümüzdeki hafta Maslak bakıma gidiyoruz.
Baskı balata ve şanzıman yagımız değişecek.
Bogaz kelebeği temizlenecek...
Volanımız hafiften traşlanacak...
Coilover montajı yapılacak...
Bütün işlemler bittikten sonra 235-40-18 continantel sporcontact-3 lastik ve Advan Rg-2 gold jantlarımız takılacak.

maşallah abi Allah kaza bela vermesin :) Advan Rg-2 gold jantlar gerçekten her arabaya yakışan nadir jantlardan bence seçiminiz çok başarılı şimdiden hayırlı olsun ..

Kazasız Belasız güzel Günlerde Kullan Allah tekerini düz bastırsın son halinin resimlerini bekliyoruz..

Geri
Üst Alt