Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2004 seat cordoba 1.4 özellikleri

ibrahim411

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,
2 gün önce 2004 Cordoba 1.4 Benzinli Signo aldım. Aracın kliması hangi durumda çalışıyor? A/C tuşu yok. Ayrıca yağını suyunu değiştirmek istiyorum. Ne kadara yapılır tahmini. Son olarak da sol arka kapıyı içerden açamıyoruz. Çocuk kilidini de denedim fakat düzelmedi. Başına gelen varsa yardımcı olabilir mi?

Hayırlı olsun aracınız. A/C yok signo paket digital klimadır ECON tuşu var klima ekranında econ yazısı varsa klima motoru kapalıdır yazı yoksa çalışıyor demektir. Yağ filtre bakımı yaklaşık 150-200 lira civarındadır. Yağını tam sentetik 5-30 koydurmani öneririm fren balataniza vs hep baktirin yeni almışsınız ne olur ne olmaz. Kapının kilit dilinin orda plastik dönen çocuk kiliti var onu deneyin düzelmezse halatta sıkıntı vardır muhtemel

Gaza basmadan sabitleyiciyle gönderildi.

Merhaba Arkadaşlar,
2 gün önce 2004 Cordoba 1.4 Benzinli Signo aldım. Aracın kliması hangi durumda çalışıyor? A/C tuşu yok. Ayrıca yağını suyunu değiştirmek istiyorum. Ne kadara yapılır tahmini. Son olarak da sol arka kapıyı içerden açamıyoruz. Çocuk kilidini de denedim fakat düzelmedi. Başına gelen varsa yardımcı olabilir mi?
öncelikle aracınız hayırlı olsun...
klima da a/c tuşu maalesef yok belirtmemişler....econ düğmeye basarsınız kalorifer ,econdan cıkartırsnız klima dır kısaca özet budur.klima herşey tamam olduğu halde soğutmuyorsa radyatör içersindeki drayer kurutucu filtre değişmesi gerekir.
motor vw normlarına göre mobil esp formula 5/30 tavsiye ederim ..yağ filtresini mutlaka orjınal kullanın.bunun için vw bayyi yedek parça kısmından da talep edebilirsiniz...farkı hissedeceksiniz...mobil yağ 100+orjınal filtre 27 total 127 lira...
araç 20 km hızdan sonra kendini kilitliyormu,kilit konusunu biraz daha aydınlatırmısın..sağ açılırken sol mu açılmıyor...eğer sağ açılığ sol açılmıyorsa her kapıda kapı switchleri var muhtemelen switch değişecektir ...20 lira düşük bi maliyeti var ...gecmiş olsun

öncelikle aracınız hayırlı olsun...
klima da a/c tuşu maalesef yok belirtmemişler....econ düğmeye basarsınız kalorifer ,econdan cıkartırsnız klima dır kısaca özet budur.klima herşey tamam olduğu halde soğutmuyorsa radyatör içersindeki drayer kurutucu filtre değişmesi gerekir.
motor vw normlarına göre mobil esp formula 5/30 tavsiye ederim ..yağ filtresini mutlaka orjınal kullanın.bunun için vw bayyi yedek parça kısmından da talep edebilirsiniz...farkı hissedeceksiniz...mobil yağ 100+orjınal filtre 27 total 127 lira...
araç 20 km hızdan sonra kendini kilitliyormu,kilit konusunu biraz daha aydınlatırmısın..sağ açılırken sol mu açılmıyor...eğer sağ açılığ sol açılmıyorsa her kapıda kapı switchleri var muhtemelen switch değişecektir ...20 lira düşük bi maliyeti var ...gecmiş olsun
kilitlenmeyen kapının kilit mekanizması değişmiş. Yan sanayi ürün 200 lira. şuan kapı kilitleniyor problem yok. Sağ arka kapı içerden açılmamaya devam ediyor.

Geri
Üst Alt