Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2004 model toledo signo plus arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

picassoner

Kayıtlı Üye
arkadaşlar, 20000 lira maksimum bütçemiz var, abime 2004 toledo signo plus arıyoruz. km en fazla 90000 olsun istiyoruz, tabi bu fiyata bulamadık eğer varsa temiz bildiğiniz araçlar hertürlü teklifleriniz değerlendirilmeye alınacaktır. çok teşekkürler şimdiden.

1.5 ay öncesine kadar ben de çok aradım. 20.000 TL iyi para, bulunur inşallah.. Lakin 90.000 km den az çok zor. Km az olana çok para istiyorlar. Benim gözlemlerime göre ülkemizde piyasasının en harekeli olduğu iller Antep ve Konya.. Bu illerdeki ilanlara bakabilirsiniz. Özellikle Antep te çok güzel ve hesaplı toledolar vardı.. Adana'ya da yakın sayılır..Kolay gelsin..

20 bin lliraya 90.000 km altında bulunamıyorsa bizim ömercan bedavaya vermiş toledosunu...inşallah gönlünüze göre bulursunuz

nizip toledo kaynıyor bi ara bir beyaz vardı satılık ama incelemedim..yani seri olduğunu bilmiyorum

1.5 ay öncesine kadar ben de çok aradım. 20.000 TL iyi para, bulunur inşallah.. Lakin 90.000 km den az çok zor. Km az olana çok para istiyorlar. Benim gözlemlerime göre ülkemizde piyasasının en harekeli olduğu iller Antep ve Konya.. Bu illerdeki ilanlara bakabilirsiniz. Özellikle Antep te çok güzel ve hesaplı toledolar vardı.. Adana'ya da yakın sayılır..Kolay gelsin..

evet çok zor gözüküyor, kısmet bulabilirsek alacağız, olmazsa başka marka modele geçeceğiz.

20000 liraya 2004 model. Hem signo olacak,hem plus olacak,hem az km olacak. Bende 2002 var 23000 versen vermem.

dur yeni taşındığım evdeki öğretmen komşumun toledosu varmış satılık..ya 2003 ya 2004 yarın bir sorayım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt