Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2004 model ibizamın iç dikiz aynası kırıldı yardım

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında davut1027 tarafından paylaşıldı.

1. davut1027

davut1027 SCW Üyesi

32
    1
    8
    arkadaşlar öncelikle yazacagınız yardımlarınıza tşk ederim.internetten aradım bulamadım iç dikiz aynasını kırıldı yenisini nerden ve nasıl bulurum. servis 287 tl diyor başka yerden bulamazmıyım ve başka kaliteli iç dikiz karartmalı ayna bulamıyorum bildiginiz site varmı satın alacagım

2. Halil Karabal

Halil Karabal SCW Üyesi

71
    7
    8
    ankarada çıkmacılar var oto audi oto elvan farklı larıda var net tel. no larından ara sor onlara kazalı pert arabalardan çıkartıp veriyorlar muhtemelen 100 tl ye alırsın işleyen bi aksam olmadığı için çıkma olması sorun değildir önemli olan kırık çizik olmasın!! oto audi de izzet usta var oranın sahibinin oğludur ona sor varsa korkma parasını çıkart gönderir sana kargo ile yıldız sanayi sitesinde yerleri ben sıfır motor aldım onlardan 11,000tl lik motor u çok daha düşüğüne aldım !!

3. davut1027

davut1027 SCW Üyesi

32
    1
    8
    tşk ederim ilgine

4. Halil Karabal

Halil Karabal SCW Üyesi

71
    7
    8
    rica ederim

5. ultraslanonur

ultraslanonur SCW Üyesi

1.106
    119
    63
    kardeş git 10tl ye şahin aynası al:) bı de fılm cektır o aynaya al sana karartmalı dıkız aynası:)

6. bbj_bt

bbj_bt SCW Üyesi

2.354
    234
    63
    film konusu güzel bi çözüm :D tebrikler :D

oto2000 sitesinden iletişim bilgilerini al bi ara derim kardeşim cıkmacı burasıda kargolarlar heralde sana...

7. deejay_gt

deejay_gt SCW Üyesi

9
    1
    3
    Istersen sana oto2000 nin iletidim bilgilerini ozelden yaza bilirim. Cikma orjinal yada yan saniyi urunler bulunuyor. Kargolayip gonderiyolarda

8. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Bulabildin mi ayna..?

Sayfayı Paylaş