Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2004 model ibizamın iç dikiz aynası kırıldı yardım

davut1027

Kayıtlı Üye
arkadaşlar öncelikle yazacagınız yardımlarınıza tşk ederim.internetten aradım bulamadım iç dikiz aynasını kırıldı yenisini nerden ve nasıl bulurum. servis 287 tl diyor başka yerden bulamazmıyım ve başka kaliteli iç dikiz karartmalı ayna bulamıyorum bildiginiz site varmı satın alacagım

ankarada çıkmacılar var oto audi oto elvan farklı larıda var net tel. no larından ara sor onlara kazalı pert arabalardan çıkartıp veriyorlar muhtemelen 100 tl ye alırsın işleyen bi aksam olmadığı için çıkma olması sorun değildir önemli olan kırık çizik olmasın!! oto audi de izzet usta var oranın sahibinin oğludur ona sor varsa korkma parasını çıkart gönderir sana kargo ile yıldız sanayi sitesinde yerleri ben sıfır motor aldım onlardan 11,000tl lik motor u çok daha düşüğüne aldım !!

kardeş git 10tl ye şahin aynası al:) bı de fılm cektır o aynaya al sana karartmalı dıkız aynası:)

kardeş git 10tl ye şahin aynası al:) bı de fılm cektır o aynaya al sana karartmalı dıkız aynası:)

film konusu güzel bi çözüm :D tebrikler :D

oto2000 sitesinden iletişim bilgilerini al bi ara derim kardeşim cıkmacı burasıda kargolarlar heralde sana...

Istersen sana oto2000 nin iletidim bilgilerini ozelden yaza bilirim. Cikma orjinal yada yan saniyi urunler bulunuyor. Kargolayip gonderiyolarda

Geri
Üst Alt