Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2004 Leon Topsport 1.8T 20V 180hp Proje süreci....

amladım bendeki 100 de kaç kilitli bilmiyorum ama 100/75 bence engüzeli yaptırmak lazım 100/100 de güzel ama lastikler virajlarda çabuk aşınır gibime geliyor

amladım bendeki 100 de kaç kilitli bilmiyorum ama 100/75 bence engüzeli yaptırmak lazım 100/100 de güzel ama lastikler virajlarda çabuk aşınır gibime geliyor

Avantajı çok yerede daha iyi tutunacağı kesin önemli olan bu bence ama bakalım TÜrkiye imkansızlıklar ülkesi bulmak getirtmek zor...

zaten drag sevmiyorum ben benim işim rolling çokta gerek yok :) buda şeye benzedi kedi uzanamadığı ciğere pis dermiş :)

Saolasın Emir cümlemize Rabbim kaza bela vermesin stok turboyla bişeyler yapmaya çalıştık.... Fakat senin aracın ve emeğinin yanında pek bir sözü olmaz :) En çok hoşuma gidende böyle bir araca sahip olupta mütevazi ve alçak gönüllü olman buda benim nacizane fikrim....:eek:key: Umarım sende sorunsuz sıkıntısız projene devam edersin bunu her anlamda hakediyorsun....:eek:key:

tesekkur ederim bizde kendi capimizda bisiler yapmaya calisiyoruz zaten bi araba yapildi diye havaya giricek kisiler degiliz hicbirimiz , emegin buyugu kucuk olmaz zevkle takip ediyorum Maaşallah

Sıkılmadan okudum abi gercekten seruven ya... Alip goturuyor insani :) insallah aklinda ki diger maddeleri de gercceklestirirsin, araban cok guzel. Allah kazabela vermesin :):hosgeldin:

kardeşim maksat muhabbet olsun bende rolling yapalım derken gerçek anlamda söylemedim bir araya gelip muhabbet olur açısından söyledim evet dediğin gibi 2 çeker bir araç için 280 bile fazla benim araçta 285 hp civarı veriyor ama 1.2.3 yok sıfırdan kalkışta hep patinajda anca 3 çün ortasında topluyor

Osman lastık ne kullanıyorsun?

Hafif jantları hızlı ivmelenme için istiyorum lastiklerden çok şikayetçi değilim zaten yeniler daha ancak bi daha alırsam lastik s001 düşünüyorum bakalım kısmet janta da daha bütçe ayıramadım :)

S-001 bende var.Benım arac 1.6 ve su ana kadar bır şikayetım olmadı.Type-r uzerınde kullananda cok ve şikayetci olan yok gibi tek sorun fıyatı ben 13-14 ay önce tanesını 245 tlye almıştım.Şu an yaklaşık 400 tl gıbı bır rakam ıstıyorlar.300 kusure pırellı pzerolar var.

Geri
Üst Alt