Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2004 Leon Topsport 1.8T 20V 180hp Proje süreci....

Maşallah dıyorum.Jant-lastık vs de bırazda yol tutusu ıyıleştır bence....Yayla ugrasacagına al bır coıl yada spor amortısor+eıbach da güzel olur.

Maşallah dıyorum.Jant-lastık vs de bırazda yol tutusu ıyıleştır bence....Yayla ugrasacagına al bır coıl yada spor amortısor+eıbach da güzel olur.

Hafif jantları hızlı ivmelenme için istiyorum lastiklerden çok şikayetçi değilim zaten yeniler daha ancak bi daha alırsam lastik s001 düşünüyorum bakalım kısmet janta da daha bütçe ayıramadım :)

Okurken hiç sıkılmadım büyük emek var araçta Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin :eek:key:

masallah serhat sıkıntısız binmeye devam edersin insallah,canavar gibi aracin... koltuklarinida cok begendim bu arada:cool:

masallah serhat sıkıntısız binmeye devam edersin insallah,canavar gibi aracin... koltuklarinida cok begendim bu arada:cool:

Saolasın Emir cümlemize Rabbim kaza bela vermesin stok turboyla bişeyler yapmaya çalıştık.... Fakat senin aracın ve emeğinin yanında pek bir sözü olmaz :) En çok hoşuma gidende böyle bir araca sahip olupta mütevazi ve alçak gönüllü olman buda benim nacizane fikrim....:eek:key: Umarım sende sorunsuz sıkıntısız projene devam edersin bunu her anlamda hakediyorsun....:eek:key:

240hp diyelim eksiklerim var daha aklımda onları taktım ya kafaya bana göre eksik :D Ben Rolling e çıkmıyorum zaten şuan şu haliyle k04 bir cupraR la kapışmanın pek bi mantığı yok görünen köy misali....:)

Amin CÜmlemizin inşallah Rabbim sana daha iyilerini nasip etsin....:eek:key:

400hpleri amerikanla görmek isterim ama bu motora 275-280hp gibi bir değere kadar çıkarım en fazla üstüne hiç gerek yok gücün yarısı asfaltda gidiyo zaten... 275hp için bile kabarık bi listem var galiba biraz fazla sağlamcıyım :)
kardeşim maksat muhabbet olsun bende rolling yapalım derken gerçek anlamda söylemedim bir araya gelip muhabbet olur açısından söyledim evet dediğin gibi 2 çeker bir araç için 280 bile fazla benim araçta 285 hp civarı veriyor ama 1.2.3 yok sıfırdan kalkışta hep patinajda anca 3 çün ortasında topluyor

kardeşim maksat muhabbet olsun bende rolling yapalım derken gerçek anlamda söylemedim bir araya gelip muhabbet olur açısından söyledim evet dediğin gibi 2 çeker bir araç için 280 bile fazla benim araçta 285 hp civarı veriyor ama 1.2.3 yok sıfırdan kalkışta hep patinajda anca 3 çün ortasında topluyor

kilitli difransiyel güzel olur....:eek:key:

bizim araçlarda kilitli var ama elektronik olduğu için 300 hp yi tutamıyor dediğin gibi daha sağlıklı birşey yapmak lazım sen 100/100 mü yaptırdın maliyeti ne oldu

yok yaptırmadım ama düşünüyorum Türkiyede yok yurtdışından getirtmek gerekiyo....

Geri
Üst Alt