Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2004 Leon Topsport 1.8T 20V 180hp Proje süreci....

vaybe benden stopları alırken anlamıştım birşeyler olacağını :) eline sağlık bu araçlarla oğraşmak keyiflidir sıkılmıyor insan şu an kaç hp alıyosun bir rolling yapılır :)

Bende istiyorum , bende istiyorum , bende istiyorum. Daha da bişey demiyorum..

güle güle kullan Serhat , çok iyi bir iş çıkmış ortaya yapanların eline sağlık , seninde kesene bereket inşallah

maşallah abi allah kaza bela vermesin güle güle kullan daha yapacak şeylerin var diyim sana 300hp doyduğun zaman hedefin 400 olacak :D

dün geceden beri şike iddianamesi okumaktan sıkılmıştım artık..bu yazı ilaç gibi geldi:)

hay maşallah yalnız bir şey sorucam serhat yol tutuşu frenleri falan nasıl yeni leonun olduğu ve eskiye döndüğün için kıyaslama yaparsan

vaybe benden stopları alırken anlamıştım birşeyler olacağını :) eline sağlık bu araçlarla oğraşmak keyiflidir sıkılmıyor insan şu an kaç hp alıyosun bir rolling yapılır :)

240hp diyelim eksiklerim var daha aklımda onları taktım ya kafaya bana göre eksik :D Ben Rolling e çıkmıyorum zaten şuan şu haliyle k04 bir cupraR la kapışmanın pek bi mantığı yok görünen köy misali....:)

Bende istiyorum , bende istiyorum , bende istiyorum. Daha da bişey demiyorum..

güle güle kullan Serhat , çok iyi bir iş çıkmış ortaya yapanların eline sağlık , seninde kesene bereket inşallah
Amin CÜmlemizin inşallah Rabbim sana daha iyilerini nasip etsin....:eek:key:
maşallah abi allah kaza bela vermesin güle güle kullan daha yapacak şeylerin var diyim sana 300hp doyduğun zaman hedefin 400 olacak :D

400hpleri amerikanla görmek isterim ama bu motora 275-280hp gibi bir değere kadar çıkarım en fazla üstüne hiç gerek yok gücün yarısı asfaltda gidiyo zaten... 275hp için bile kabarık bi listem var galiba biraz fazla sağlamcıyım :)

dün geceden beri şike iddianamesi okumaktan sıkılmıştım artık..bu yazı ilaç gibi geldi:)

:eek:key:

hay maşallah yalnız bir şey sorucam serhat yol tutuşu frenleri falan nasıl yeni leonun olduğu ve eskiye döndüğün için kıyaslama yaparsan

Fren disk ve balatalar hidrolikler sıfırlandı Yılmaz abi ama ileride ebc frenlerle münasebetim olabilir :) bence şuan frenaj çok tatminkar ve iyi ben memnunum hiç duramadığım olmadı çok şükür frenlerim iyi...:eek:key: Yol tutuşa gelince kilitli difransiyel hiç fena olmaz araştırma yapıyorum birde şunu farkettim bu araçlarda amortisörler zayıf olursa frenajıda viraj kabiliyetini de çok düşürüyo ben sadece arka amortisörleri yeniledim 2 gün önce virajlar baya farketti şimdi patlamamasına ses olmamasına rağmen kafaya taktım ön amortisörleri de değişicem :) kafaya bi kere girdimi 10usta değişme dese nafile gece rüyalarıma girer :)

Geri
Üst Alt