Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2004 leon sunroof tan gelen ses yardım

Alpercim sunroof denilen olay açılımı literatürde neyse seatta da öyle.Panaromik cam tavan dediğin olay bocanegra ve cuprada var.2 parmak yukarı açılan cinsinden.Leonda panaromik cam tavan diye bir şey olmadı hiç bir zaman.

Bu arada panaromik cam tavan vag grubunda scirocco ve yeni ibizada yukarı kalkarken yeni poloda geriye dogru açılabiliyor

yeni kasalardadamı açılıyor ekipman listesindede panaromik olarak gözüküyor ve camı açık hiç görmedim öyle diyorsanız öyledir benim değil seatın ayıbı kardeşim :D kusura bakmayın

budamı sunroof :confused:

Alper google denilen arama motoru ne kadar güzel şeydir dimi ? Seat hakkında bizden ve Türk kaynaklarından çok daha güvenilirr kaynaklar var ve bunları google dan rahatlıkla araştırabiliyoruz:) Seat oraya isterse biz arabaya sürgülü kapı taktık yazsın leonun tarihinde böyle bir şey yoksa geçerliliği olamaz :) Doğuş grubunun ayıbı bu leon için panaromik cam tavan yazmışlarsa:)

maşallah konu başka yere kaymış :D peki dostum bu sunroof un ayak dedıgın kısmını nereden bulacaz tamırı kolaymı

can abi zaten google da bakmasam aa tamam ozaman der geçerdim sorun başka yerlere bakıp öyle yazdığını görmemdi :eek:key:seatın tarihinide seattan başkasından öğrenemem herhalde

bence sağlık açısından teknik servis en mantıklısı :confused:

Geri
Üst Alt