Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

***2004 leon signo plus yardım.

imender

Kayıtlı Üye
Selamun Aleykum.

Forumda yeniyim yardımcı olursanız sevinirim. 2004 model 1.6 leon signo plus sunroof u da var. 115.000 km de LPG yok. birde ön camda 2 tane küçük taş çatlağı var ama yayılmıyor gibi duruyor. Fiyat son olarak 24.000 dendi sizce fiyat nasıl uygun mu. Yardımcı olursanız sevinirim. Birde bu raçlarda esp var mı ve de benzinde çok yakar mı? Teşekkürler.

Birde araç full boyalı. Ama temizlik boyası olduğu ve direkler boyanmadığı söylendi.

Selamun Aleykum.

Forumda yeniyim yardımcı olursanız sevinirim. 2004 model 1.6 leon signo plus sunroof u da var. 115.000 km de LPG yok. birde ön camda 2 tane küçük taş çatlağı var ama yayılmıyor gibi duruyor. Fiyat son olarak 24.000 dendi sizce fiyat nasıl uygun mu. Yardımcı olursanız sevinirim. Birde bu raçlarda esp var mı ve de benzinde çok yakar mı? Teşekkürler.
23 bine alınır araç tabi agır kazası yoksa lpg taktırmanı öneririm şayet alırsan ön cam kaskodan ücretsiz degişiyor o sıkıntı degil aracı görmedigimiz içinn bu kadar yardımcı ola biliyorum. Gönlünde yatan aslanı bulman ümidiyle

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Yardım için sağol şu an için 24.000 in altına inmiyor. Birde aracın direkler hariç full boyalı olması can sıkıcı işte. (tabi benim için değil ihtiyaç dahilinde satılacağı zaman alacak kişiye anlatmak mesele olur)

Yardım için sağol şu an için 24.000 in altına inmiyor. Birde aracın direkler hariç full boyalı olması can sıkıcı işte. (tabi benim için değil ihtiyaç dahilinde satılacağı zaman alacak kişiye anlatmak mesele olur)
Başka arac bak o fiyata muhalkak bulursun

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Selamun Aleykum.

İsmail kardeşim pm den yazdığım gibi sen eline nakit 23000 al git adamın yanına... 22500 den aç 22750 gibi kapat pazarlığı... hayırlısı olsun... kazayla boyayla ilgili sıkıntın olmasın... o benim aracım... 35 VBD 55 kralll... tak tüpü bin zevkle...

23.000 tl bile fazla komple boyalı aracın değeri normaal degerinden en az 5.000 tl aşasına alur.hiç bulaşma kardeşim. o paraya temiz leon bulursun..haa 18.000 tl 20.000 lt dese tamam ama 23,000 tl bile çok. 2001 komple boyalı leona arkadaş 17,000 tl diyor ona bile bakan yok.

23.000 tl bile fazla komple boyalı aracın değeri normaal degerinden en az 5.000 tl aşasına alur.hiç bulaşma kardeşim. o paraya temiz leon bulursun..haa 18.000 tl 20.000 lt dese tamam ama 23,000 tl bile çok. 2001 komple boyalı leona arkadaş 17,000 tl diyor ona bile bakan yok.

Doğru söylüyorsun Mehmet kardeşim.. bahsi geçen araç benim eski aracım... komple boyalı ancak tamamen keyfekederdir ve zevkim için temizlik boyası yaptırmıştım... signo plustır ancak diğerlerinden farkı sunrooflu olmasıdır... önden arkadan yandan üstten hiçbir darbesi yoktur... o araç hala bende olsa 22500 den bir kuruş aşağı vermezdim... Meraklısına gidecek bir araçtır... ölücülerle olmaz o iş çünkü herkes şeytan... 10 lu rakamlara o aracı satmak saçmalık benim daha önce yaptığım gibi...

Geri
Üst Alt