Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2004 Leon Neler Yapılabilir?

ön arka cupra tampon çok güzel olur...fazlada abartmaya gerek yok bence...az öz sade iidir her zaman...

Yarın inşallah fırsat bulursam senin kasa için akseseuar katoloğunu tarar koyarım foruma

Su an İzmirdeyim İzindeyim bu ileri Türkiyede halletmem ve kargolatmam gerekiyo çünki Kıbrısda işcilik berbat fiyatlar sa tavan Fİyat ve Marka konusunda bilgin Varmı Erkin?

valla senin kasa leonlar için bi bilgim yok özelden atıyorum şimdi...orda bi araştır...

jantını degtıstırebılırsın oncelıkle sonrasında guzel bır yay ve cupra,topsport veya aerokıt tarzı bırseyler dusunebılırsın aracını tamamen degıstırır ıcıne hıc bırseyıne dokunma zaten seatsport kaplama yapılmıs aracına

Dısı ıcın en ıyı secım cupra yada topsport body kıtı olcaktır,fıyat kosunda mert abi yazar zaten.Jantlar zewk ısıdır ama ben olsam Bbs,Enkei yada Oz gıbı markaları secerdım.Buna ılave olarak yayları 5 lık yapmalısın bence,eskı kasalar bayagı b leylek duryo 3,5 luk yayla bıle.Bunun dısında,1.6 16V motor gercekten stock halıylede cok ıyı performansı olan b motor.Yazılım,guzel konumlandırılmıs acık fıltre,ve komple egsoz yaparsan muadıllerıne gore tatmınkar b araba oluyor (bende vardı ordan bılyorum :) ) onun dısında ıcerde kaplama olan yerlerı pıano black yapabılırsın

Tavsiyeler için teşekkürler ancak gercekten bu konularda çok acemiyim en azından şu aksesuar katalogu elinde bulunduran biri varsa ve paylaşabilirse çok sevinirim....

Arakdaslar Yeni Satın Aldıgım Leona Neler yapılabilir Görüş ve Önerilerinizi bekliyorum Yardımcı olursanız sevinrim...

Merhaba, Hoşgeldin..

Aracına krom aksesuar düşünürsen kapı kolu, yan aynalar ve yan sinyallere uygulama yapabilirsin. Bir önceki aracımda (2000 model Leon) Top sport body kit vardı ve bence Cupra'dan daha çok yakışıyor. Arka stoplara Junyan, FK veya Mix marka ledli stop takabilirsin. AP marka 35 mm yay takmıştım. Bence aracı çok güzel indiriyor.(Tavsiye ederim)

Sonar veya Fk/Depo marka angel eyes farlardan taktırabilirsin. Benim galerimdeki aracımda SONARmarka siyah zeminli var.

Açık hava filtresi takabilirsin fakat aracın AZD seri motor olduğu için motorun üzerindeki plastik grubu sökerek ayrı boru ile filtreye bağlantı yapılması gerekiyor.

Sana tavsiye edebileceğim modifikasyonlar bunlar olabilir.

Merhaba, Hoşgeldin..

Aracına krom aksesuar düşünürsen kapı kolu, yan aynalar ve yan sinyallere uygulama yapabilirsin. Bir önceki aracımda (2000 model Leon) Top sport body kit vardı ve bence Cupra'dan daha çok yakışıyor. Arka stoplara Junyan, FK veya Mix marka ledli stop takabilirsin. AP marka 35 mm yay takmıştım. Bence aracı çok güzel indiriyor.(Tavsiye ederim)

Sonar veya Fk/Depo marka angel eyes farlardan taktırabilirsin. Benim galerimdeki aracımda SONARmarka siyah zeminli var.

Açık hava filtresi takabilirsin fakat aracın AZD seri motor olduğu için motorun üzerindeki plastik grubu sökerek ayrı boru ile filtreye bağlantı yapılması gerekiyor.

Sana tavsiye edebileceğim modifikasyonlar bunlar olabilir.

2004 leonlarda BCB motor yokmuydu 1,6 16v

Geri
Üst Alt