Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2004 Ibiza signo LPGli

freesezar

Kayıtlı Üye
Satılık 2004 Ibiza signo LPGli

Aracımı bilen var bilmeyen var kısaca bahsedeyim;

2004 model 1.4 16v 100bg signo pakettir. özelliklerini tek tek yazmayacağım hepiniz biliyorsunuz. Aracımı 2010 haziranda ilk sahibinden 63bin Km de aldım. Kendim bakmaya gidemedim bir tanıdığa baktırdım oda boyası yok demişti ne kadar doğru bilmiyorum ustasıyla gitmiş alabilirsin dedi. Gelir gelmez sıralı sistem Aldesa marka LPG kiti taktırdım. Önceki bakımları ankara doğuşta yapılmış evrakları ve aracın alış faturası bende. LPG taktırdığım için yetkili servis bakmadı bende özel servis buldum ve şimdiye kadar hep aynı yere götürdüm orj parça kullanarak bakımları düzgün bir şekilde yapıldı. Sürekli uzun yol yaptığımdan özen gösterdim bakımlarına. suan 122binde orjinal km.ağır bakımları 110binde yapıldı(triger ve tüm kayışlar, debriyaj baskı balata,ateşleme bobinleri şanzuman yağı tüm filtreler lpg enjektörleri boruları ve bakımı). rutin bakımı 122 binde (biraz gecikti fırsat bulamadım dün yaptırdım) yağ ve tüm filtreler antifriz kontrolü (-50) bosch marka silecek takımı) daha önceki bakımlarında ise ön takım modifiyesi, arka disk ve balatalar, bujiler,akü,rot balans vs yapıldı. motorun hiçbir elektronik ve mekanik sorunu yoktur. yedek anahtarı kullanma klavuzu mevcuttur.Lastikler 1yıl daha sorunsuz götürür.gelelim kaporta kusurlarına;

mağlumunuz piyasada çok öküz diye tabir ettiğimiz şoför var ben çok çektim aracımın sağ tarafında, sol şoför kapısında ve arka tampon sağ köşesinde boya mevcuttur bunların hepsi bende oldu ve resimleri mevcut hiç biri büyük kazalardan dolayı değildir önden arkadan darbesi büyük kazası yoktur. Değişenden sayarsanız sol ayna ve sağ kapı siyah bandı değişmiştir.onarımlar düzgün bir şekilde ve kaskodan yapılmıştır renk farkı falan yoktur.

Eksileri: ön kaputta taş izleri var beni rahatsız etmedi isteyene kaskodan boyatıp veririm.
detaylı temizlik isteyebilir burada düzgün yapacak yer yok maalesef.
çakmak çalışmıyor yuvada sorun yok araç şarjı kullanıyorum
vites körüğü soyuldu orj çok pahalı 30 liraya dikiyorlar isteyene yaptırıp veririm.
arka emniyet kemerinin birisinin yuvasının plastiği kırık bantlı.aldığımda farketmemişim ama çalışıyor.
sileceğe su atan hortum kaput birleşme yerinden patlak şuan bantlı sorunsuz.

Fiyat ise mağlum siteye 20.750 tl yazacağım buradan isteyen olursa illaki anlaşırız ama fiyatı öldürmeyeceğim. Aracımdan memnunum artık küçük geldiği için satılık Takas abartılı fiyat olmayan 140bin km altı Altea 1.9tdi yada 19-24 bin civarı dizel 2004 ve üstü GENİŞ SW,ST,SUV,MPV,SEDAN araçlarla olabilir.(aynı derecede bakımlı masrafsız olmak kaydıyla) büyük kazası ve komple olmadığı sürece boya takıntım yok. VAKİT AYIRDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER...

TEL:0532-206-18-88

LT18i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Güncel

Hayırlısı olsun. Rabbim gönlüne göre versin.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Cuma günceli

Aracım satılmıştır teşekkürler.

Geri
Üst Alt