Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2004 ibiza signo 1,4 alicam acil yardim

hernandez

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar ibiza signo 1,4 kırmızı 2004 model araçta bel altı komple boya var sağ ön sağ arka tampon ve sol ön kapı değişmiş arac 113 bınde ww özel servısıne göturduk usta tanıdıktı aracın motoru ıyı dırı araba yorgun değil dedi arac özellık olarak donanımılı aractan pek fazla anlamıyorum acıl fıkırlerınıze ıhtıyacım var fıyat olarakta 16000 tl

Merhaba öncelikle kendini tanıtman gerekiyor, soruna gelince temiz bi araç bulabilirsin bence biraz daha beklersen.
ben sahsen takıntılıyım o konuda tercıh etmezdım 2 fazla olsun temiz olsun

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Bu devirde hasarsız araba bulabilmek çok zor ancak hasarın türü ve boyutuna göre fiyatı uygun geliyor ise değerlendirmenizi buna göre yapabilirsiniz. Ancak aracı özel servisten ziyade yetkili servise götürüp 50 TL fazla verip chekup yaptırıp almakta fayda var. Bu araçlara bakarkende forum içerisinde kronik problemler başlığı vardı burayıda okursanız arabaya bakış açınızı yani nerelere daha fazla dikkat edeceğinizi daha net kestirebilirsiniz. Ancak şunuda belirtmeden geçmeyeyim özellikle Signo modeli için söylüyorum bu fiyatlar aralığında bulabileceğiniz en donanımlı araçtır. Sizin için hayırlısı olsun.

önce sizi tanımak isteriz

pardon adabı bılmıyordum adım güngör istanbulda yasıyorum turız ısı yapıyorum

kaza fotoları varsa incele bazen ufak bişey için bile değişim yapıyorlar şase kapı direkleri tavan kaputta sorun yoksa motor yürüyende iyiyse alınır. ama benim fikrim acele etme bekle düzgün bişey düşürürsün

uzun süre binecekseniz eğer, biraz pazarlık yapın ve alıp binin... 1 yıl kullanıp satacaksanız zarar edersiniz...

Bel altı boyalı ve km si yüksek bi araç bence 16000 tl fazla...

benim arkadaşım 2004 model seat ibiza signo 1.4 tdı satıyor şuan konuşmak istersen ara 0538 947 49 24

km:115.000
renk: polar mavi
full+full sunrooflu bi araç

Geri
Üst Alt