Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2004 ibiza signo 1,4 alicam acil yardim

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında hernandez tarafından paylaşıldı.

1. hernandez

hernandez SCW Üyesi

18
    1
    3
    merhaba arkadaslar ibiza signo 1,4 kırmızı 2004 model araçta bel altı komple boya var sağ ön sağ arka tampon ve sol ön kapı değişmiş arac 113 bınde ww özel servısıne göturduk usta tanıdıktı aracın motoru ıyı dırı araba yorgun değil dedi arac özellık olarak donanımılı aractan pek fazla anlamıyorum acıl fıkırlerınıze ıhtıyacım var fıyat olarakta 16000 tl

2. allyouwar

allyouwar SCW Üyesi

171
    57
    28
    Merhaba öncelikle kendini tanıtman gerekiyor, soruna gelince temiz bi araç bulabilirsin bence biraz daha beklersen.
    ben sahsen takıntılıyım o konuda tercıh etmezdım 2 fazla olsun temiz olsun

Bunu beğendi. kfy bunu beğendi.
  3. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    Bu devirde hasarsız araba bulabilmek çok zor ancak hasarın türü ve boyutuna göre fiyatı uygun geliyor ise değerlendirmenizi buna göre yapabilirsiniz. Ancak aracı özel servisten ziyade yetkili servise götürüp 50 TL fazla verip chekup yaptırıp almakta fayda var. Bu araçlara bakarkende forum içerisinde kronik problemler başlığı vardı burayıda okursanız arabaya bakış açınızı yani nerelere daha fazla dikkat edeceğinizi daha net kestirebilirsiniz. Ancak şunuda belirtmeden geçmeyeyim özellikle Signo modeli için söylüyorum bu fiyatlar aralığında bulabileceğiniz en donanımlı araçtır. Sizin için hayırlısı olsun.

4. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    önce sizi tanımak isteriz

5. hernandez

hernandez SCW Üyesi

18
    1
    3
    pardon adabı bılmıyordum adım güngör istanbulda yasıyorum turız ısı yapıyorum

6. freesezar

freesezar SCW Üyesi

1.342
    282
    83
    kaza fotoları varsa incele bazen ufak bişey için bile değişim yapıyorlar şase kapı direkleri tavan kaputta sorun yoksa motor yürüyende iyiyse alınır. ama benim fikrim acele etme bekle düzgün bişey düşürürsün

7. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113

kendinizi burda değil üyeler bölümünde tanıtmanız gerekmektedir.

8. BAHRİ

BAHRİ SCW Üyesi

81
    19
    8
    uzun süre binecekseniz eğer, biraz pazarlık yapın ve alıp binin... 1 yıl kullanıp satacaksanız zarar edersiniz...

9. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Bel altı boyalı ve km si yüksek bi araç bence 16000 tl fazla...

10. tolga34

tolga34 SCW Üyesi

693
    145
    43
    benim arkadaşım 2004 model seat ibiza signo 1.4 tdı satıyor şuan konuşmak istersen ara 0538 947 49 24

km:115.000
    renk: polar mavi
    full+full sunrooflu bi araç

Sayfayı Paylaş