Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2004 ibiza kumandadan cam kapama ve açma

fearless33

Kayıtlı Üye
daha önce focus vardı bende.
kumandadan kitleme oldugu zaman camları kapatıyordu veya açıyordu.
bugün denedim ibizamda olmadı yok mu acaba bu kolaylık bu araçta. http://www.********.com/images/smilies/smile222.gif

Makyajlı kasada var diye biliyorum. Kapı kilidine anahtarı takıp kilitleme moduna getirince sunroof dahil kapatıyor

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pekibu olayı kumandadan yapma imkanımız yokmu?
birde 2004 ibiza makyajlı mı?benimkide sunrooflu

Yok değil, direksiyonda bir olanlar makyajlı olarak geçiyor. Ama kesin var mıdır bilemiyorum.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim 2003 ibiza da yok. sadece anahtarı kilitleme veya açma yönünde baslı tutarsan oluyordu. EN SON ALARM TAKTIRDIM onlardaki modül sayesinde oluyor. ama sadece kapama oluyor. açma yok.

99 model octaviamda anahtarı takıp kapatma yönüne çevirip beklediğimde bütün açık olan sunroof dahil heryer kapanıyor. açık yönde çevrili tuttuğumda tüm camlar açılıyor. kumandadan da basılı tuttuğunda açılıp kapanabilir. denemen gerekir...

99 model octaviamda anahtarı takıp kapatma yönüne çevirip beklediğimde bütün açık olan sunroof dahil heryer kapanıyor. açık yönde çevrili tuttuğumda tüm camlar açılıyor. kumandadan da basılı tuttuğunda açılıp kapanabilir. denemen gerekir...

Octaviam derken???

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Geri
Üst Alt