Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2004 Cordoba Signo 1.4 TDI İlanı Hakkında

Doğru diyorsun Mehmet zaten Yasin usta bu araç içinde km si sıfırlanmış dedi. Düşün 138 binde araç bide kilometresi sıfırlanmışsa 500 bin de filandir orjinalinde=).

Ne zaman araba alsam hep önce sahtekarlar denk geliyor. Alkollu olsam kafa göz dalıcam ayık halime denk geliyorlar efendi oluyorum:confused:

Doğru diyorsun Mehmet zaten Yasin usta bu araç içinde km si sıfırlanmış dedi. Düşün 138 binde araç bide kilometresi sıfırlanmışsa 500 bin de filandir orjinalinde=).

Ne zaman araba alsam hep önce sahtekarlar denk geliyor. Alkollu olsam kafa göz dalıcam ayık halime denk geliyorlar efendi oluyorum:confused:
sen bu cuma buluşamıza gelde dertleşiriz hep birlikte sana da bilen duyan varsa bir araba buluruz:eek:key:

Bu sefer söz gelicem evlerde yakın bide rakı içersek tamamdır=)

Müzeyyen Senarı unutmamamak gerek:)

Bu sefer söz gelicem evlerde yakın bide rakı içersek tamamdır=)

Müzeyyen Senarı unutmamamak gerek:)
tamam bu hafta olup olmayacağı cuma buluşması konusunda yazılır olursa görüşelim olmazsada gene özel bişeler yaparız 3-5 kişi aramızda yeterki sen içmekten bahset:)

herkesi bekleriz ankara buluşmalarına biz hazır ve nazır cumayı bekliyoruzpuhaha

Seat Cordoba 1.4 Signo 2004 Model 17.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 63800577

Bu nasıl ?

Sahibiyle görüştüm 5 ay önce akrabasından almış yani ilk sahibide bir şekilde belli doğru söylüyorsa. Araçta sadece tavanda güneş yanığından dolayı boya varmış. Ev alacağı için acil satıyormuş.

Takla atmış olsa duruşu bu kadar düzgün olmaz diye düşündüm ayrıca araç takla atmış olsa başka yerlerinde de boya olması gerekirdi.

Direksiyonu sordum soyuldu o yüzden eli kirletiyordu o yüzden kaplattık dediler(Dolmuşcu musun diye sormadım=) )

Ne dersiniz?

Buda mı GOL değil?

Seat Cordoba 1.4 Signo 2004 Model 17.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 63800577

Bu nasıl ?

Sahibiyle görüştüm 5 ay önce akrabasından almış yani ilk sahibide bir şekilde belli doğru söylüyorsa. Araçta sadece tavanda güneş yanığından dolayı boya varmış. Ev alacağı için acil satıyormuş.

Takla atmış olsa duruşu bu kadar düzgün olmaz diye düşündüm ayrıca araç takla atmış olsa başka yerlerinde de boya olması gerekirdi.

Direksiyonu sordum soyuldu o yüzden eli kirletiyordu o yüzden kaplattık dediler(Dolmuşcu musun diye sormadım=) )

Ne dersiniz?

Buda mı GOL değil?

Bu da gol değil gibi sanki kardeşim, çamurluk ile kaputun arası açık duruyor darde almış olması ihtimali var..

Aracla ilgili yorum yapmayim da muayenesine 2 aydan az kalmis alir almaz hic birsey yapmasan muayene parasi cikacak elinden bide ocak ayinda ilk alti aylik vergi var(bu hangi arabayi alirsan al olacak) bekleme ihtimalin varsa 1-2 ay almasan beklesen olmazmi?tabi aciliyet varsa bilememde:confused:

Geri
Üst Alt