Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2004 Cordoba için Teyp

Konu, 'Müzik Ve Multimedya Sistemler' kısmında Gurk@n tarafından paylaşıldı.

1. Gurk@n

Gurk@n SCW Üyesi

163
    77
    28
  2. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    sende orjinal teyp yokmu? resim 3 teki teyp yurt dışındakilerde var ve bildiğim kadarıyla sadece cupra fr ve tdi sportlarda var ve onu servisten almaya kalksan dünyanın parasını isterler.

eğer istersen 2. resimdeki teyp bende var mp3 çalarlı olanı direksiyonunda kumanda olsa o fonksiyonuda kullanırdın aux girişini de kullanırsın ben birkaç ay kullandım ve söktüm evde öylece duruyor satabilirim

Bunu beğendi. altıpatlar bunu beğendi.
  3. EMRE KAAN ALPTEKİN

EMRE KAAN ALPTEKİN SCW Üyesi

1.552
    90
    48
    evet 3.cü resimdekini bulman çok zor zadece ebay'den kovalamanız lazım oda kesinlikle güvensiz ve takılma olayı yüksek dublle dın olabilir yada mp3 çalar mantıklı geliyo orjinal olması kaydıyla

4. Gurk@n

Gurk@n SCW Üyesi

163
    77
    28
    3. resimdeki Bosh RCD 200 veya 210 olması lazım. Birçok sitede 200tl civarına satılıyor. Bakalım GÖRKEM uygun fiyat verirse onu alabilirim=)

5. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    rcd 200 ler vw teybi mor ışıklandırmalı yani 3. resimdeki teyp seatın teybi ve 200 e bulmak imkansız bence yinede bulursan kesinlikle al çünkü benim teybimden çok çok daha şık durur o teyp ama 200e bulabileceğini hiç sanmıyorum

6. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    rcd 210 u da bizim arabalara uyduramazsın daha geniş o teyp

7. ozan-burkan33

ozan-burkan33 SCW Üyesi

1
    0
    1
    yardım !!!!

s.a arkadaşlar benim babamın arabasıda seat 2006 model cordoba babam yakın zamanlarda bakıma götürdü ve artık teyp çalışmıyor :mad::mad:nedenini bilen varmı ? teyp kodu diye bişiler demiştiler ama anlamadım nasıl düzeltebiliriz

8. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    aramıza hoşgeldin ozan seni bir konu açarsan daha iyi tanımış oluruz ;)

teyp koduna gelince servise göster teybi onlar sana şifresini kaybettiysen verirler bende yardımcı olmaya calısırım mersine geldiğimde

9. rcyn1453

rcyn1453 SCW Üyesi

17
    0
    1
    geçmiş konu ama yinede sorayım peki rcd 200 sığar mı? veya rcd 310? veya bunlar gibi alternatif teyp hangisi

Sayfayı Paylaş