Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2004 Cordoba için Teyp

Gurk@n

Kayıtlı Üye

Ekli dosyalar

• 1101060092-20.jpg
    1101060092-20.jpg
    39.6 KB · Görüntüleme: 69
sende orjinal teyp yokmu? resim 3 teki teyp yurt dışındakilerde var ve bildiğim kadarıyla sadece cupra fr ve tdi sportlarda var ve onu servisten almaya kalksan dünyanın parasını isterler.

eğer istersen 2. resimdeki teyp bende var mp3 çalarlı olanı direksiyonunda kumanda olsa o fonksiyonuda kullanırdın aux girişini de kullanırsın ben birkaç ay kullandım ve söktüm evde öylece duruyor satabilirim

evet 3.cü resimdekini bulman çok zor zadece ebay'den kovalamanız lazım oda kesinlikle güvensiz ve takılma olayı yüksek dublle dın olabilir yada mp3 çalar mantıklı geliyo orjinal olması kaydıyla

3. resimdeki Bosh RCD 200 veya 210 olması lazım. Birçok sitede 200tl civarına satılıyor. Bakalım GÖRKEM uygun fiyat verirse onu alabilirim=)

rcd 200 ler vw teybi mor ışıklandırmalı yani 3. resimdeki teyp seatın teybi ve 200 e bulmak imkansız bence yinede bulursan kesinlikle al çünkü benim teybimden çok çok daha şık durur o teyp ama 200e bulabileceğini hiç sanmıyorum

rcd 210 u da bizim arabalara uyduramazsın daha geniş o teyp

yardım !!!!

s.a arkadaşlar benim babamın arabasıda seat 2006 model cordoba babam yakın zamanlarda bakıma götürdü ve artık teyp çalışmıyor :mad::mad:nedenini bilen varmı ? teyp kodu diye bişiler demiştiler ama anlamadım nasıl düzeltebiliriz

aramıza hoşgeldin ozan seni bir konu açarsan daha iyi tanımış oluruz ;)

teyp koduna gelince servise göster teybi onlar sana şifresini kaybettiysen verirler bende yardımcı olmaya calısırım mersine geldiğimde

Geri
Üst Alt