Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2004 - 2005 Toledo Signo yada Signo Plus arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kanışka

Kayıtlı Üye

2004 - 2005 Toledo Signo yada Signo Plus (öncelikli) düşük km, bakımlı araç arıyorum arkadaşlar. Bütçemi aracın temizliğine ve km göre belirleyeceğim.

valla atla gel antepe 2-3 günlüğüne mutlaka bi tane alırsın hepsi burda çünkü..

aynen öyle kaynıyor..pazar günler oto pazarı da burda real avm nin yanında..oraya gelirler hepsi

Valla Varol Hocam aracı teorik olarak biliyorum ama pratik olarak pek bilmiyorum. Bizim buralarda pek yok birkaç tane var. Aracın duruşu beni mest ediyor artı araç hakkındaki şimdiye kadar okuduğum tüm veriler, yorumlar olumlu. Bu yüzden bende bu araba bir tutku oldu inşallah en kısa zamanda almayı düşünüyorum. Tabi almışkende malum düşük km, bakımlı, temiz bir araç olmasını istiyorum. Benim için bu veriler fiyatından önce geliyor. Tabi fiyatında çok uçuk olmaması kaydıyla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt