Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2004 İbiza ıcın 50mm yay

cahitarsal

Kayıtlı Üye
Merhaba jantlarımı aldım 50mm yay ıhtıyacım var..

Edit:35mm gerekli motor agır oldugu ıcın cok dusuruyormu 50mm lik..

sahibinden de bir suru var. ibiza 6L veya polo 9N diye aratabilirsin.

1.9 tdi sportların ki farklı 1.4 lerinkini takınca araç daha çok gömülüyor diyorlar özelikle ön...çok dengesiz oluyor..
bulabirsen önlere 3 cm arkalara da 5 cm lik al...
be n coil aldım...rıza coillerini satıyordu..satılmadıysa onları al 700 lira isityordu..yüksekli alçaklık ayarlı coil over..

1.9 tdi sportların ki farklı 1.4 lerinkini takınca araç daha çok gömülüyor diyorlar özelikle ön...çok dengesiz oluyor..
bulabirsen önlere 3 cm arkalara da 5 cm lik al...
be n coil aldım...rıza coillerini satıyordu..satılmadıysa onları al 700 lira isityordu..yüksekli alçaklık ayarlı coil over..

abı markası olamayan dusuk fıyatlı coıller cok sert oluyor oyzuden ıstemıyorum dıgerlerınede param sımdılık yetmıyor oyzuden yay arıyorum..

o fıyatlarda coıl cok kullandım snr yay taktım daha muazzam oldu..Dedıgın konuda haklı olabılırsın 1,9 motor daha agır cunku..

50mm normal yay al tak gayette guzel olur.yada rızanın coıllerı al yaydan 100000 kat daha ıı olur

coiloverlari sattim ben; dedigin gibi biraz sert ama yol tutusu kaliteli bir lastikle muhtesemdi. tecrubeyle sabit :eek:key:

polo 9N ve ibiza 6L ayni sey. eibach almani tavsiye ederim bu arada.

Guncell arkadaslar 35 veya 50 lık yay ıhtıyacım var..

Gsm:0532 781 3065 ulasabılırsınız yada pm ıle..

Eicbach 40mm yay var dusunrsen arkalar 1 bakla kesik kardesim dusunursen

Cahit 1.9 tdi için benzinli yayı alırsan haddinden fazla düşer bayağı da sertleşir.Benzinli yayı alıcaksan en azından 3,5 falan al.

Geri
Üst Alt