Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2003 Seat Cordoba 1.4 16V Setta 2. el araca computest

ykorkmaz

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba,

Kısmetse bu haftasonu Seat Cordoba 1.4 16V Setta 2003 (109.000KM) arabam olacak kullanıcısının iddasına göre motor ve yürür temiz, kazasız, sadece bel altı boyaya ihtiyacı var, 4 lastik yeni; anadolu yakasında aracı coputest'e sokabilieceğim uygun bir yer var mıdır? Bu arada Erya'ya yakın bir adreste oturuyorum testi orada yapabilir miyim? Ücreti ne kadar tutar?

Arabaya bakarken dikkat etmem gereken bir yeri var mı? Daha önce hiç Seat kullanmadım (aslında hiç araba kullanmadım demek daha doğru olur) kronik sorunu var mıdır?

İyi günler.

coputest erya da yaptırabilirsin...srv.müdür ismal bey'e SCW üyesi olduğunuzu söylerseniz makul bir fiat veya ücretsiz yaptırabilirsiniz.

Aracınız şimdiden hayırlı olsun diyelim acele etmeden aracı servis ve kaporta bölümüne gösterin ben olsam birde tanıdık kaportacı varsa ona da gösterirdim bilgi sahibi olmak açısından....:eek:key:

Erya ile haftasonu görüşeceğiz. Sordum pazar günü saat 5'e kadar açıklarmış ve ekspertiz raporu için 100TL istediler. Gelişmelerden sizleri haberdar ederim.

Çoğu yetkili servis artık ekspertiz raporu vermemeye başladı, başlarına sorun oluyormuş.

hani denildiği gibi kompitesti yapan çok yer var ama bence bel altı boyalı bi araç almayın fiyatı makul olmadığı sürece çünkü siz satmaya kalktığınızda aracı boyalı diye kimse almak istemez inşallah kaportasında bişi yoktur değişen vs

Son durumu anlatayım. Stella sahibinden aracında ABS olup olmadığını tam olarak öğrenmesini istedim çünkü bu modellerde ABS opsiyonel olarak sunulduğunu öğrendim. 4 gündür arıyor ABS'yi bulursa arayacak beni.

13.300'e anlaşmıştık ama tek airbag ve abs'siz arabaya binemeyeceğimden sanırım iş yattı.

Son durumu anlatayım. Stella sahibinden aracında ABS olup olmadığını tam olarak öğrenmesini istedim çünkü bu modellerde ABS opsiyonel olarak sunulduğunu öğrendim. 4 gündür arıyor ABS'yi bulursa arayacak beni.

13.300'e anlaşmıştık ama tek airbag ve abs'siz arabaya binemeyeceğimden sanırım iş yattı.

hayırlısı olsun o fiyatlara biraz daha sıkıştırıp 2.0cupra2 süper olur ibiza da tek kapı ama çok güzel araç....

Bence o fiyata aynı aracın 1.9 TDI'ını alın.

Geri
Üst Alt