Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2003 leona cupra tampon en uygun nerden bulabılırım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sakın fiber alma tafsiye etmem fiber takarsan altına karlık takamassaın ve çamurluk yanları orjinal gibi oturmaz biryere dokunduğun anda patlar çıkma orjinal bak 500 tl gibi bir rakama bulabilirsen kaçırma al geçen gün sahibinden de vardı biraz bekle acele etme ama şuda bir gerçek başka hiçbir tampon cupra r tamponu gibi yakışmıyor

fıber olarak kullanan arkadaslar var genelıde catır catır kırılıyor zaten bırde cok agır plastıge gore ayrıca nekadar duzgun yapılırsa yapılsın orjınal plastıgı gıbı durmuyor
bu arada herkes cupra tampon arıyordu neredeyse servıstekı fıyata gore cok ucuza verıyorum sımdı ısteyen yok :D
:D kanka 1500 tl cıvarı istiodun sanırsam? :D o parayı versem o tampona gece eve cıakrken teyıp kafasını söker gıbı tamponuda sökmem lazım :D

sakın fiber alma tafsiye etmem fiber takarsan altına karlık takamassaın ve çamurluk yanları orjinal gibi oturmaz biryere dokunduğun anda patlar çıkma orjinal bak 500 tl gibi bir rakama bulabilirsen kaçırma al geçen gün sahibinden de vardı biraz bekle acele etme ama şuda bir gerçek başka hiçbir tampon cupra r tamponu gibi yakışmıyor
tamam abi :/

:D 1700 tl agacım ben bu fıyattanda fazlaya alıp aracıma taktırdım soylesene ben ne yapayım :D

:D 1700 tl agacım ben bu fıyattanda fazlaya alıp aracıma taktırdım soylesene ben ne yapayım :D

engınman01 :) eskı türk sınemalarında kiralık ev arayan dar gelirli insanların karşısına dikilp 6 aylık depozitoyu peşin isteyen gaddar ev sahipleri gibisin :D:eek:

yok aga ben normal ev parasına vılla verır durumdayım suan :D 2300 nerde 1700 nerde :D
benımde ıcıme oturuyordu her dusundugumde cupra tampon almak okadar para verılırmı dıyordum ama taktırınca emın ol dunyası degısıyor yooook canımmm dıyorsun karsısına gecıp bu aracın bır olmassa olmazı var oda tamponu ılerde taktırdıgında harbıden oyleymıs dıyeceksın ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt