Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2003 ibiza Otomatik vites vuruntu PROBLEMİ

Konu, 'İbiza' kısmında Dmrramazan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Dmrramazan

Dmrramazan SCW Üyesi

21
    15
    3
    Lütfen yardım edin...Aracımı yeni aldım 2003 otomatik vites ibiza silindir kapak contasını değiştirdim vites geçişlerinde vuruntu yapmaya başladı tekrar ustaya götürdüm elektiriksel bi arıza var dedi hala sorun devam ediyor... Elektirik tesisatını kontrol ediyor usta şimdi böyle bişey başına gelen var mı???

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  2. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    otomatik vitesle elektriksel arızala ararsında nasıl bir bağ var cözemedim...işin acil ama usta sözü dinlemekten başka care yok gibi bilemedim.forum kuralları gereği kendini üyelerimiz kısmından tanıtırsan senide scw ye kazandırmış oluruz...geçmiş olsun

3. Dmrramazan

Dmrramazan SCW Üyesi

21
    15
    3
    Usta adaptasyon yapıyorum adaptasyon tutmuyor diyor şimdide elektirikçi arıza arıyor bakalım dilindir kapak contasını değiştirmeden önce gayet güzeldi aracım Yeni üye oldum ve sorunumu yazdım özür dilerim en kısa zamanda tanıtıcam

4. kirlisakal

5.965
    5.238
    113
    ilk defa böyle bişi ile karşılaştığım için ne desem yanlış yönlendirmek istemem.ilk etapta şanzıman yağını değiştirmene tavsiye ederim. cunku otomatık vitesli araclarda yılda 1 sefer olmak üzere şanzıman yağı mutlaka değiştirilmeli.filtreside vardır o da değişse ii olur.yağ görevini tam yapmıyor olabilir.Sert ve vuruntulu geçişler, vites değişimlerinde gecikme ve şanzımanda ısınma yağ ile alakalıdır.

Bunu beğendi. Dmrramazan bunu beğendi.
  5. Dmrramazan

Dmrramazan SCW Üyesi

21
    15
    3
    Anlamadım bende şanzıman yağınıda değiştirdi yeni çok canım sıkıldı yarın halledilmezse alıp aracı bi yetkili servise götürecem artık arabayı çok sevmiştim soğumak istemiyorum

6. kirlisakal

5.965
    5.238
    113
    az evvel ustamla görüştük kankamdır kendısı seatcıdır.kapak contası değişiminde bujıleri tam oturmamış ateşlemiyor olabilir dedi.bujıleri kontrol etsin değiştirsin dedi.eğer aynı sorun devam ederse buyuk ihtimal etmez diyor,şanzıman yağ komple değiştirecek filtreyi de yenıleyecek.başkada bişi olması mumkun değil...öncelık bujılerde :) hayde gecmiş olsun

7. Dmrramazan

Dmrramazan SCW Üyesi

21
    15
    3
    Sorunum en kısada çözülür înş da burdada yazarım ben yandım başkası yanmasınnnn

8. kirlisakal

5.965
    5.238
    113
    yağ değiştise sıkıntı yok...o zaman geriye tek sorun kalıyor bujıler :)tam ateşlemiyor ya da kablo oturmamış :) bujıleride değiştir kurtul derim

9. Dmrramazan

Dmrramazan SCW Üyesi

21
    15
    3
    Hay allah razı olsun içim rahatladı vallaaa abi

10. kirlisakal

5.965
    5.238
    113
    yanmaz yanmaz yaktırmayız adamı rahat ol..bujıler ucuzdur ömrü tükenmiş olabilir tam ateşlemiyordur.servise gitme bi ton masraf açmasınlar fuzulı..çözecez inş beraber telefon elimde alternatif cok :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş