Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2003 ibiza Otomatik vites vuruntu PROBLEMİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dmrramazan

Kayıtlı Üye
Lütfen yardım edin...Aracımı yeni aldım 2003 otomatik vites ibiza silindir kapak contasını değiştirdim vites geçişlerinde vuruntu yapmaya başladı tekrar ustaya götürdüm elektiriksel bi arıza var dedi hala sorun devam ediyor... Elektirik tesisatını kontrol ediyor usta şimdi böyle bişey başına gelen var mı???

otomatik vitesle elektriksel arızala ararsında nasıl bir bağ var cözemedim...işin acil ama usta sözü dinlemekten başka care yok gibi bilemedim.forum kuralları gereği kendini üyelerimiz kısmından tanıtırsan senide scw ye kazandırmış oluruz...geçmiş olsun

Usta adaptasyon yapıyorum adaptasyon tutmuyor diyor şimdide elektirikçi arıza arıyor bakalım dilindir kapak contasını değiştirmeden önce gayet güzeldi aracım Yeni üye oldum ve sorunumu yazdım özür dilerim en kısa zamanda tanıtıcam

Usta adaptasyon yapıyorum adaptasyon tutmuyor diyor şimdide elektirikçi arıza arıyor bakalım dilindir kapak contasını değiştirmeden önce gayet güzeldi aracım Yeni üye oldum ve sorunumu yazdım özür dilerim en kısa zamanda tanıtıcam
ilk defa böyle bişi ile karşılaştığım için ne desem yanlış yönlendirmek istemem.ilk etapta şanzıman yağını değiştirmene tavsiye ederim. cunku otomatık vitesli araclarda yılda 1 sefer olmak üzere şanzıman yağı mutlaka değiştirilmeli.filtreside vardır o da değişse ii olur.yağ görevini tam yapmıyor olabilir.Sert ve vuruntulu geçişler, vites değişimlerinde gecikme ve şanzımanda ısınma yağ ile alakalıdır.

Anlamadım bende şanzıman yağınıda değiştirdi yeni çok canım sıkıldı yarın halledilmezse alıp aracı bi yetkili servise götürecem artık arabayı çok sevmiştim soğumak istemiyorum

az evvel ustamla görüştük kankamdır kendısı seatcıdır.kapak contası değişiminde bujıleri tam oturmamış ateşlemiyor olabilir dedi.bujıleri kontrol etsin değiştirsin dedi.eğer aynı sorun devam ederse buyuk ihtimal etmez diyor,şanzıman yağ komple değiştirecek filtreyi de yenıleyecek.başkada bişi olması mumkun değil...öncelık bujılerde :) hayde gecmiş olsun

Sorunum en kısada çözülür înş da burdada yazarım ben yandım başkası yanmasınnnn

yağ değiştise sıkıntı yok...o zaman geriye tek sorun kalıyor bujıler :)tam ateşlemiyor ya da kablo oturmamış :) bujıleride değiştir kurtul derim

yanmaz yanmaz yaktırmayız adamı rahat ol..bujıler ucuzdur ömrü tükenmiş olabilir tam ateşlemiyordur.servise gitme bi ton masraf açmasınlar fuzulı..çözecez inş beraber telefon elimde alternatif cok :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt