Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2003 Cordoba Signo Otomatik alacagım, Önerileriniz?

builder

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar 2003 Cordoba buldum birtane LPGli ve Otomatik vites. 18.000 TL istiyor sahibi. 134 bin KM.de

Otomatik vitesi nasıldır bu aracın? Kronik sorunları varmıdır? Yardımcı olursanız sevinirim.

öncelikle üyelerimizden kendinizi tanıtan bi konu acarsanız bilgisi olan arkadaşlarımız yardımcı olacaktır :eek:key:

öncelikle fazla sorun cıkaran ve sizi sanayiye götürecek bi araç degil sürekli yakıtıda suan ki degerlere göre bence makul gayet seri cok hız tutkunu degilseniz zaten aracı kullanınca seversiniz eminim seat kullanan cok üst segmente geçmedikce vazgeçmez aracından kronik sorun olarakda pek bi sıkıntısı yok bildigim kadarıyla cordobacı resul kardeşimiz var sana daha iyi yardımcı olur

Merhaba arkadaslar 2003 Cordoba buldum birtane LPGli ve Otomatik vites. 18.000 TL istiyor sahibi. 134 bin KM.de

Otomatik vitesi nasıldır bu aracın? Kronik sorunları varmıdır? Yardımcı olursanız sevinirim.

Her durum ve yol şartında seni yarı yolda bırakmaz km si biraz yüksek:eek:key:

Her durum ve yol şartında seni yarı yolda bırakmaz km si biraz yüksek:eek:key:

9 yaşında bir araç için gayet doğal be abicim :)

Bu yaşa gelmiş bir aracın otomatik vites bakımı aksatılmamalı, alınırsa ilk iş olarak bence şanzuman yağı gibi bakımları yapılmalı..

9 yaşında bir araç için gayet doğal be abicim :)

Bu yaşa gelmiş bir aracın otomatik vites bakımı aksatılmamalı, alınırsa ilk iş olarak bence şanzuman yağı gibi bakımları yapılmalı..

Birkan Ali abide 5 yaşında ibiza var senin arcın Benzinlisinden aynı renk 28000 de.. Benim demeye çalıştıgımda zaten Otomatik araç için fazla;)

hasar sorgulama yaptım 4 farklı hasarı cıktı, 3 tanesi kücük caplı bir tanesi 2400 tl lik büyük bir hasar, acıkcası biraz sogudum arabadan.
artık baska seat aramaya devam diyelim ;)

cok sagolun arkadaslar ilgileriniz için...:eek:

hasar sorgulama yaptım 4 farklı hasarı cıktı, 3 tanesi kücük caplı bir tanesi 2400 tl lik büyük bir hasar, acıkcası biraz sogudum arabadan.
artık baska seat aramaya devam diyelim ;)

cok sagolun arkadaslar ilgileriniz için...:eek:
yok kardeşim o araçdan vazgectigin iyi olmuş :eek:key: fiyat sınırın nedir ona göre denk gelirse araştıralım denk geldigince yakıştıralım san güzel bi seat hayırlısıyla

sınırım 17 bin, seatları gördükten sonra baska arabalara bakasım gelmiyor, ilk görüşte aşk mı desek? :rolleyes:

tamam kardeşim aklımızda bulunsun askmı diyelim tutkumu adı konulmuyor işte :eek:

Geri
Üst Alt