Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2003,2004 Seat Toledo Signo Plus 1.6 16 Valf aranıyor

kaptan03

Kayıtlı Üye
2003,2004 Seat Toledo Signo Plus 1.6 16 Valf LPG li aranıyor

Merhaba ben kaptan03, sitenizde,aranızda yeniyim,,,Ama seat toledo signo plus 2004 modelini uzun zaman şahsi arabam olarak kulanmış biriyim ,,
Sizlerden ricam şu an içinde böyle bir araba arıyorum ,Aranızda aracı temiz ve sorunsuz ,hasarsız olan güvenen varsa irtibat kurup gereken yerlere gösterip inceleyip satın almak istiyorum..Bu işi siz bu arabayı galericilere değilde üye arkadaşınıza satmayı düşünürsünüz diye sitenizde SEAT TOLEDO SİGNO PLUS 1,6 16 Valf LPG li olan satıcak arkadaşlara sormayı uygun buldum,,Mesajlarınızı bekliyorum..:)
Saygılarımla, Kaptan03

Umarım gönlünüze göre bir araç bulabilirsiniz .

HTC Desire HD A9191 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

fikir fikirden üstündür yorumlarınızı beklerim

Merhaba ; hoş karşılamanıza sevindim ilginize tşk ler,, etrafımdaki arkadaşlarım la sohbette bana çoğunluk 2004 seat toledo signa plus1.6 16 valf Lpg li yerine 2005 307Peugeot sw 1.6 hdi Premum ful olanı al gibi fikirler veriyorlar ,,,bu arkadaşlarımın ellerinde 2004,2005 model araç var ,,ama kendi arabalarını satmak babından değil ,,(( çünki kesinlikle satmayız diyorlar :) ))arar buluruz,,sadece mazotu koy ve keyfine bak sorunsuz dolaş güçlü ve fazla masraf çıkartmaz bizler 3 yaşındayken aldık10,,11 yıldır masrafsız hala devam ediyoruz 170 bin km biri 115 bin km diğeri olmuş,,,Tabi bu öneriler,
Şimdi sizlerden gelecek öneriler neler,,kafam iyice karıştı..... Saygılarımla Kaptan03

Merhaba ; hoş karşılamanıza sevindim ilginize tşk ler,, etrafımdaki arkadaşlarım la sohbette bana çoğunluk 2004 seat toledo signa plus1.6 16 valf Lpg li yerine 2005 307Peugeot sw 1.6 hdi Premum ful olanı al gibi fikirler veriyorlar ,,,bu arkadaşlarımın ellerinde 2004,2005 model araç var ,,ama kendi arabalarını satmak babından değil ,,(( çünki kesinlikle satmayız diyorlar :) ))arar buluruz,,sadece mazotu koy ve keyfine bak sorunsuz dolaş güçlü ve fazla masraf çıkartmaz bizler 3 yaşındayken aldık10,,11 yıldır masrafsız hala devam ediyoruz 170 bin km biri 115 bin km diğeri olmuş,,,Tabi bu öneriler,
Şimdi sizlerden gelecek öneriler neler,,kafam iyice karıştı..... Saygılarımla Kaptan03

Pejo deyince ???????

Özellikle ikinci elde boya vs olayına takılma.
Araç boyasız deyıp her trafı cızık ıcınde bakımsız vs araç bolca var.
Önemli olan bakım geçmişi ve boya ekspertizi....
Şaselere kadar giden bir hasarı olmadıgı sürece boyalı bır araç alınabılır.
Senın aradıgın aractan Haziran ayında sattım.
Belaltı boya vardı.Kapının onunde aracı komple çizmişlerdi ve boyatmak zorunda kaldık.
Bunun harıcınde servıs bakımlı ve temizlikte üzerine yoktu.
Aracı almaya gelen arkadaş aracı görünce yüzündeki gülümsemeyi hala unutmam....

Bende İbiza Signo var 2004 ve Kesinlikle toledonun da fulunu kullanmıs birisi olarak söylüyorum toledo = passat ( 2004 model ) Müthiş konfor ve ekonomi..

Sokaktaki malına benim denmiyorki ,,kendini bilmez çoluk çocuk düşüncesizce sokaktaki arabaya elindeki ne varsa alıp çiziyor bu hepsinde olabilecek bir durum :))

Geri
Üst Alt