Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2002 stella 1.4 benzinli

Stella oluşu, LPG'siz oluşu yüzünden fiyatı hiç de makul değil öncelikle onu söyleyim.

Sonra;

Bu araçta 1.4 75 BG İbiza/Polo motoru var. Kronik sorunu yok diye biliyorum. Eğer kasanınkini sorarsanız;

Orta göğüs paneli daha önce görmedi iseniz size zor ve saçma gelecektir.

Belli bir km yol (zor yollardan bahsediyorum, çukur vb.) yaptıktan sonra kapı içlerinden, sağdan soldan tıkırtılar gelebilir. Gayet doğaldır :)

Kapı kilitleri kışın donma yapar genelde, bir kere benzinle temizletirseniz söktürüp, o size 2-3 yıl gider.

1.4 motorun biraz hantal kalacağını düşünüyorum 1.6 otomatik ibiza kullanan biri olarak. Tabi 16v ve manuel olması biraz daha avantaj olacaktır.

Bu arada, ben 1.4 motorun 6k2 ibiza ve cordoba'larda normal donanım olarak TR'ye girdiğini bilmiyorum. 1.6 75 bg ve 1.6 100 bg motorlar var idi 99-2002 arası üretimde. Bu araç numunelik olarak gelmiş olabilir ama gümrük çıkışlı da olabilir. Bilginiz olsun.

Bu fiyatlara çıkacaksanız 2004- 2005 signolara yönelin derim.

Geri
Üst Alt