Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2002 ibiza 1.9 yardım lütfen:((

musty_007

Kayıtlı Üye
slm 2002 model 1.9 tdi ibiza aldım bugün arkadaslar ama araba stok su anda tamponları falan değiştirmeyi planlıyorum herseyden önce tamponları ankarada yada online olarak kargo yoluyla nerden alabileceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim herkese kazasız belasız günler...

Aracınız hayırlı olsun aldığınız araç beyaz mı?

tsk ederim daha iileri size inşallah yok beyaz değil gümüş gri

tamponları değiştirecem derken cupra tampon mu takacaksın

slm 2002 model 1.9 tdi ibiza aldım bugün arkadaslar ama araba stok su anda tamponları falan değiştirmeyi planlıyorum herseyden önce tamponları ankarada yada online olarak kargo yoluyla nerden alabileceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim herkese kazasız belasız günler...

hoşgeldiniz aramıza.. yalnız kurallar gereği konu açmadan önce üyelerimiz bölümünden kendinizi tanıtmanız gerekiyor..
:eek:key:

eyw h.bulduk:)) üyelerimiz bölümünü bulamadım sorry:(( yardımcı olursan hemen tanıtabilirim

servislerde bulursun ancak dostum.bende daha yeni taktırdım bugün çıktı aracım.çok aradım ama çıkma fiber v.s bulunmuyor bu tamponların

netten arastırdım bu aksam sanırım servisten baska çare yok:(( tsk ederim ilginden alakandan dolayı kardesim

rica ederim dostum.bu arada aracın hayırlı olsun allah kaza bela vermesin,doğru,güzel ve başarılı bir seçim.:eek:key:

Geri
Üst Alt