Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2002-2008 SEAT CORDOBA KULLANIM KILAVUZU (TÜRKÇE)

cevat.m

Kayıtlı Üye
ARKADAŞLAR BULDUGUM BIR DOSYAYI SIZLERLE PAYLAŞMAK İSTİYORUM. UMARIM FAYDALI OLMUSUMDUR. YANLIZ KLASORDEKI RESIMLER TEK TEK BUNLARI PDF CEVİRMEME YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ..
BURAYA KLASÖRÜ YÜKLEYEMEDIM HATA VERDI.İSTEYEN MAİL ADRESİNİ VERSIN GÖNDEREBİLİRİM İYİ AKŞAMLAR

Son düzenleme:
ARKADAŞLAR BULDUGUM BIR BILGIYI SIZLERLE PAYLAŞMAK İSTİYORUM. UMARIM FAYDALI OLMUSUMDUR. YANLIZ KLASORDEKI RESIMLER TEK TEK BUNLARI PDF CEVİRMEME YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ..
BURAYA KLASÖRÜ YÜKLEYEMEDIM HATA VERDI.İSTEYEN MAİL ADRESİNİ VERSIN GÖNDEREBİLİRİM İYİ AKŞAMLAR
işin zor pdf yapmak biraz zahmetli iş..buldugun bir bilgi nedir kısaca özetlersen yardımcı olurum ..sormak istediğin bişi varsada yardımcı oluruz cordoba adına :) cordobacı tek aktif benım sanırım aktif olman dileğimle...

KULLANMA KILAVUNUZU SOFT ORTAMDA VAR ANCAK RESİMLER (SAYFALAR)AYRI AYRI DOSYAYA TEK BİR PDF TOPLAMAK İSTEMİSTIM .CORDOBA İLE İLGİLİ BİRSEY SORACAGIM DA ILK DANISACAGIM KISISIN TEŞEKKÜR EDERİM.

KULLANMA KILAVUNUZU SOFT ORTAMDA VAR ANCAK RESİMLER (SAYFALAR)AYRI AYRI DOSYAYA TEK BİR PDF TOPLAMAK İSTEMİSTIM .CORDOBA İLE İLGİLİ BİRSEY SORACAGIM DA ILK DANISACAGIM KISISIN TEŞEKKÜR EDERİM.
aklına ne geliyorsa sorabilirsiniz...yalnız daha ii anlaşabilmemiz için lütfen alıntı yaparak konuşalım takip açısında bildirim bip sesi gelsin :) tşkler

Geri
Üst Alt