Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2002-2008 ibiza orj ön-arka tampon satıyorum...

__NrS__

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar slmlar.araca fr tamponları taktığım için orj ön-arka tampon boşa çıktı.fabrika boyasıyla duruyor.ilk defa söküldü araçtan.ızgara,sis kapakları,tampon spoilerleri reflektöleri üzerinde duruyor.(ön tamponun üst ızgara ve logo ızgarası yok,onları ben kullanıyorum)sadece ön tamponun sağ alt kısmında esnemeden dolayı çıkmış bi yer var ama dertli bi şey deil rahat olun.İhtiyacı olan arkadaşa tanesi 100 Tlden vercem.Ayrıntıları verdiğim linklerde görebilirsiniz.Herkese iyi forumlar...

TEMİZ 2002-2007 Seat İbiza Tampon - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com' da - 81202041

TERTEMİZ 2002-2007 Seat İbiza Arka Tampon. - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com' da - 81262081

Geri
Üst Alt