Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2002-2005 Arası Ibiza - LPG mi Diesel mi ?

LPG mi Dizel mi ?

• Kullanılan toplam oy
    18
  • Anket kapatılmış .

buracle

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba , daha önce detaylı bir konu göremedim bu konu hakkında . 2003-2005 arası bir ibiza signo almayı düşünüyorum. Fakat eskiden bir diesel kullanıcısı olarak diesele hem artan fiyatı hemde sesi için soğuk bakıyorum. 100hp Signo modelini düşünüyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz ? Hangisini tercih etmeliyim size? fiyat aralığım 17-18 bin çok temiz olursa 19 a da çıkabilirim. Teşekkürler Şimdiden.​

dizel kullanıyorum gayet memnunum sesi abartmayın sadece ilk kalkışta fazla cıkıyor oda çok hoş bi ses sonucunda tdı motor al derim ben

performans tatminkar bunda önce 1.6 110bg lpg clio 3 vardı onun kadar seri olmasada gerektiğinde hakkını veriyor sonuçta araçta turbo var yakıt tüketimi forumda araştırırsan anlarsın kısa mesafede ortalama yolbilgisayarı 6.0 civarlarında
temizse neden olmasın pazarlık yap ikramı olur birazdaha

2005 1.4 signo kullanıcısıyım.Landi marka lpg taktırdım (gizli) çok da memnunum daha önce dizel pejo 207 kullandım ve çok pişman olmuştum.Bildiğin tanıdığın düşük km de bi dizel bulursan al derim ama kaymağı yenmiş dizele yanaşma satması da çok zor oluyor çünkü.

2005 1.4 signo kullanıcısıyım.Landi marka lpg taktırdım (gizli) çok da memnunum daha önce dizel pejo 207 kullandım ve çok pişman olmuştum.Bildiğin tanıdığın düşük km de bi dizel bulursan al derim ama kaymağı yenmiş dizele yanaşma satması da çok zor oluyor çünkü.

yakıtı nasıl ve bilginiz varsa ne kadara takılıyor.

performans tatminkar bunda önce 1.6 110bg lpg clio 3 vardı onun kadar seri olmasada gerektiğinde hakkını veriyor sonuçta araçta turbo var yakıt tüketimi forumda araştırırsan anlarsın kısa mesafede ortalama yolbilgisayarı 6.0 civarlarında
temizse neden olmasın pazarlık yap ikramı olur birazdaha

Mesaj Çektim Bakalım tabi olur derse de bir araştırma yapacagım computest tramer vs.

KM'si kıllandırdı, direksiyon biraz fazla yıpranmış 144.000'deki araca göre...

Bakalım araştıracağız .

yakıtı nasıl ve bilginiz varsa ne kadara takılıyor.

Yakıt; ekonomik kullanımda şuanki güncel lpg fiyatıyla ş.dışı :18-19 krş ş. içi 20-21 krş tabi kullanımdan kullanıma fark edecektir.
Performans konusunda biraz takıntılıyım bu yüzden lpg taktıramayı hiç düşünmüyodum ama gezmek istiyosan ve turbo benzinli ya da dizel aracın yoksa lpg şart oldu.Eğer Prins marka lpg taktırmayacaksan performansta çok çok az kaybın oluyor ama bu inan hissedilir bi düzeyde değil aracın ivmelenmesi etkiliyor diyebilirim ama top speed de lpg ve benzinde hiç bi değişme olmadı.Landi yi öneririm fiyatı 1300 civarı sanırım taksitte yapıyolardı ama iyi bi lpg ci bulmak en önemlisi galiba...

kesinlikle TDİ arkadaşım gerçek anlamda ekonomik..seste ısınana kadar..rahatsız edici değil kesinlikle

Geri
Üst Alt