Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2001 toledo stella chip uygulamasi

toledom-218

Kayıtlı Üye
arkadaslar benzin/lpg li stella modeline sahibim. benzinli araca chip uygulanabiliyormu suanki beygiri sanirsam 80/90 ve 1600 cc 16W. chip uygulanirsa avantaj ve dezavantajlari neler yakitta farkeder mi bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa memnun olurum tesekkurler...

chip uygulanıyor yazılım+eksoz+filitre ile 10 bg kadar artıyor ama bana göre yaptığın masrafa göre artakcak performas tatmin edici olmayacaktır. yakıtıda sormuşun yakıttada illaki artış olacaktır. bence değmez...

chip uygulanıyor yazılım+eksoz+filitre ile 10 bg kadar artıyor ama bana göre yaptığın masrafa göre artakcak performas tatmin edici olmayacaktır. yakıtıda sormuşun yakıttada illaki artış olacaktır. bence değmez...
tesekkurler orjinal kalmasi en iyisi ozaman

arkadaslar benzin/lpg li stella modeline sahibim. benzinli araca chip uygulanabiliyormu suanki beygiri sanirsam 80/90 ve 1600 cc 16W. chip uygulanirsa avantaj ve dezavantajlari neler yakitta farkeder mi bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa memnun olurum tesekkurler...

eğer aracınızı gerçekten güçlendirmek niyetindeyseniz size çok özel bir uygulama denetebilirim..

2.0 motor edasıyla yürür araç..

eğer aracınızı gerçekten güçlendirmek niyetindeyseniz size çok özel bir uygulama denetebilirim..

Ben de merak ettim bu konuyu :)
1.6 8v araca ne gibi bir uygulama yapılabiliyor üstad?

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Ben de merak ettim bu konuyu :)
1.6 8v araca ne gibi bir uygulama yapılabiliyor üstad?

varsa öyle bir sey bizde yaptıralım ...

konuyu biraz daha açarsanız bizde düşünelim... merak ettim şimdi...

konuyu biraz daha açarsanız bizde düşünelim... merak ettim şimdi...

bu tasarruf cihazından sonra yazılım da yapılacak anladığım kadarıyla yazılımın maliyeti ne oluyor aceba ve net olarak takıp deneğiniz bir araç varmı kaç bg artış var yakıtta ne kadar tasarruf ediyor tasarruf cihazı+yazılım

bu tasarruf cihazından sonra yazılım da yapılacak anladığım kadarıyla yazılımın maliyeti ne oluyor aceba ve net olarak takıp deneğiniz bir araç varmı kaç bg artış var yakıtta ne kadar tasarruf ediyor tasarruf cihazı+yazılım

Geri
Üst Alt