Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2001 toledo signo ses uyarısı

yselimt

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2001 toledo signo arabam var.1 haftadır kontağı yerinden çıkardıktan sonra 4-5 defa beep beep uyarısı alıyorum. Arabanın gazı dolu, farlar kapalı , kapılar kapalı ... herşey tamam kontrol ettim.Bu uyarı nedir bir bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

forum kuralları gereği "üyelerimiz" bölümünde kendinizi tanıtmanız gerekiyor..

Tanıttım.Yardımcı olursanız çok sevineceğim

bu ikaz kırmızı nokta şeklindeyse sanırım anfiriz yeterli değil diyicem fakat dediğim olay aracını ilk çalıştırdığında olur.veya el freni çekili kaldığında

far veya sinyal kolu bu uyarıyı verdirir ama kapı açılınca..sen kapılar kapalı demişsin..sesle birlikte gösterge panelinde yanan bir ışık var mı.

lpg sistemi varsa bakım gelmiş olabilir 15000 kmde bir bakım zamanını beep sesiyle uyarır çünkü

Evet kapılar kapalı.Söylediğiniz her şeyi kontrol ettim.Araçta sıralı sistem LPG vardır.Sanırım LPG den. Far açık uyarısından farklı bir ses çünkü.Fikirlerinizden dolayı teşekkür ederim.Servise götürüp LPG ye bakım yaptıracağım.

Evet kapılar kapalı.Söylediğiniz her şeyi kontrol ettim.Araçta sıralı sistem LPG vardır.Sanırım LPG den. Far açık uyarısından farklı bir ses çünkü.Fikirlerinizden dolayı teşekkür ederim.Servise götürüp LPG ye bakım yaptıracağım.

lpg filtre değşim zamanı gelmiş olabılır

Geri
Üst Alt