2001 toledo signo ses uyarısı | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2001 toledo signo ses uyarısı

yselimt

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2001 toledo signo arabam var.1 haftadır kontağı yerinden çıkardıktan sonra 4-5 defa beep beep uyarısı alıyorum. Arabanın gazı dolu, farlar kapalı , kapılar kapalı ... herşey tamam kontrol ettim.Bu uyarı nedir bir bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Ali

Kayıtlı Üye
forum kuralları gereği "üyelerimiz" bölümünde kendinizi tanıtmanız gerekiyor..

kfy

Administrator
bu ikaz kırmızı nokta şeklindeyse sanırım anfiriz yeterli değil diyicem fakat dediğim olay aracını ilk çalıştırdığında olur.veya el freni çekili kaldığında

Ali

Kayıtlı Üye
far veya sinyal kolu bu uyarıyı verdirir ama kapı açılınca..sen kapılar kapalı demişsin..sesle birlikte gösterge panelinde yanan bir ışık var mı.

selimtkz

Kayıtlı Üye
lpg sistemi varsa bakım gelmiş olabilir 15000 kmde bir bakım zamanını beep sesiyle uyarır çünkü

yselimt

Kayıtlı Üye
Evet kapılar kapalı.Söylediğiniz her şeyi kontrol ettim.Araçta sıralı sistem LPG vardır.Sanırım LPG den. Far açık uyarısından farklı bir ses çünkü.Fikirlerinizden dolayı teşekkür ederim.Servise götürüp LPG ye bakım yaptıracağım.

mevlut911

Kayıtlı Üye
Evet kapılar kapalı.Söylediğiniz her şeyi kontrol ettim.Araçta sıralı sistem LPG vardır.Sanırım LPG den. Far açık uyarısından farklı bir ses çünkü.Fikirlerinizden dolayı teşekkür ederim.Servise götürüp LPG ye bakım yaptıracağım.
lpg filtre değşim zamanı gelmiş olabılır