Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2001 signo ibizamdaki sorunlar...

draker

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba aracımı alalı yaklaşık 1 ay filan oluyor 1,6 signo 180 binde 2001 model.

araçta Şu şekilde sıkıntılar baş göstermeye başladı.

ilk olarak abs lambası arada yanıyor daha sonra sönüyor.

2 cisi direksiyon hızlandıkça ağırlaşması gerekirken , hafifliyor vede hakimiyet azalıyor bu normalmidir yoksa bir arıza mevcutmudur.

3 cüsü arada nadirende olsa bütün yol bilgisayarı göstergeler herşeyi sıfırlıyor...

4 cüsü anahtarı çıkarmama rağmen çakmaklık girişine mesela telefon sarji takılı olduğunda hala çalışmaya devam ediyor ...

5 cisi ve son olarak araç anahtara 1 kere bastığım zaman sürücü kapısı harıç diğer kapıları , 2 ci kere bastığım zaman sürücü kapısını açıyor...

tahminimce aracın elektrık sisteminde bir terslik var fakat sizlerinde başına gelmış olabilir diye buraya bir yazıyım dedim yardımcı olan olamayan herkeze şimdiden çok teşekkürler...

Arkadaşlar merhaba aracımı alalı yaklaşık 1 ay filan oluyor 1,6 signo 180 binde 2001 model.

araçta Şu şekilde sıkıntılar baş göstermeye başladı.

ilk olarak abs lambası arada yanıyor daha sonra sönüyor.

2 cisi direksiyon hızlandıkça ağırlaşması gerekirken , hafifliyor vede hakimiyet azalıyor bu normalmidir yoksa bir arıza mevcutmudur.

3 cüsü arada nadirende olsa bütün yol bilgisayarı göstergeler herşeyi sıfırlıyor...

4 cüsü anahtarı çıkarmama rağmen çakmaklık girişine mesela telefon sarji takılı olduğunda hala çalışmaya devam ediyor ...

5 cisi ve son olarak araç anahtara 1 kere bastığım zaman sürücü kapısı harıç diğer kapıları , 2 ci kere bastığım zaman sürücü kapısını açıyor...

tahminimce aracın elektrık sisteminde bir terslik var fakat sizlerinde başına gelmış olabilir diye buraya bir yazıyım dedim yardımcı olan olamayan herkeze şimdiden çok teşekkürler...

1- bilmiyorum
2- Serve olmadığı için sana öyle hissettiriyordur.
3- Akü ile ilgili bir sorun olabilir
4- Normal ibizalarda öyle ( benim ve bir arkadaşımın ibizasında da öyle )
5- Oda sorun değil normal benim ibizamda da öyle , kullanma kılavuzunda bunun hakkında detaylı bilgi var.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Aracın hayırlı olsun kardeşim..müsait olduğunda üyelerimiz kısmında kendinide tanıtırsan çok seviniriz.
Akünü kontrol ettir bazı sorunların geçecektir.

arkadaşlar öncelikle çok teşekkür ederim cavaplarınız için bazı nedenlerden dolayı geç cevap yazabildim özür dilerim.

akü sabitlettirdim ve kutup başlarını kontrol ettirdim bazı sorunlar ortadan kalktı.

yanlız aracın kullanım klavuzu maalesef yok biraz araştırdım fakat nette bulamadım yardımcı olabilecek bir arkadaşım varsa çok makbule geçer bu konuda.

Aracınız özellikle motor gibi aksamlarda leon mk1 ile aynıdır. Nette bir çok forumda mk1 leon kullanma kılavuzu bulabilirsiniz. Onun dışında ihtiyacınız olan bilgiler için yardımcı olmaya çalışalım.

Benim cordobada 1 kere basıncas şöfor kapısını 2 kere basınca bütün kapıları açıyor. Bağlantısını yanlış mı yapmışlar acaba?

Sanirim baglantisinda bir sıkıntı var cunku ters işliyor. Birde direksiyon 90 km hiza kadar sert daha sonra sanki bosluk varmiscasina yumusaklasiyor bu sizlerdede olan bir durum mu arkadaşlar

Sanirim baglantisinda bir sıkıntı var cunku ters işliyor. Birde direksiyon 90 km hiza kadar sert daha sonra sanki bosluk varmiscasina yumusaklasiyor bu sizlerdede olan bir durum mu arkadaşlar

Benim cordobada 1 kere basıncas şöfor kapısını 2 kere basınca bütün kapıları açıyor. Bağlantısını yanlış mı yapmışlar acaba?

Kumandanin tek seferde sadece şoför kapisini acmasi güvenlik özelliğidir. Sisteminizde herhangi bir sorun yoktur.İstenirse devre dişi birakilabilir

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Kumandanin tek seferde sadece şoför kapisini acmasi güvenlik özelliğidir. Sisteminizde herhangi bir sorun yoktur.İstenirse devre dişi birakilabilir

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Teşekkürler. Peki çocuk kilidini devre dışı bırakmanın bir yolu var mı? Daha doğrusu servise gitmeden kendi yapabileceğim bir işlem var mı?

Geri
Üst Alt