Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2001 Seat İbiza Signo - Arka Tampon Çeki Demiri Kapağı ve Torpido Mandalı veya kapağı

mturkmencekic

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,
Elinde olan nerde olduğunu bilen varmı :)
Kayseride bulamadım çünkü...

Cikmacilara bakman lazim usta...internetten falan biraz arastir derim...elinde olan arkdaslarda yardimci olurlar...

Valla çıkmacılardan ve servisten bakıla bilir çıkmacılar tek onu satmayı düşünmezler tampon bütünlüğü için ama elinde fazla olan varsa da şans işi servise fiyatını sor uçuk bir fiyat değilse alırsın

kurye ile elden teslime verildi

Arkadaşlar servise sordurdum yok demişler. Parçacılarını da gezdim gene bulamadım.
Nettende baktım kapak şekilleri farklı emin olup alamadım, parça koduyla aramak lazım onunda kodunu bilmiyorum.
Elinde olan varsa daha iyi olur genede bekleyelim bakalım... En kötü bişey uydururuz oraya plastikten falan ne yapalım...

Geri
Üst Alt