Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2001 leon signo müzik çalar yardımı....

Konu, 'Leon 1M (1998-2005)' kısmında aslan66 tarafından paylaşıldı.

1. aslan66

aslan66 SCW Üyesi

22
    1
    3
    arkadaşlar 2001 leon signo araçım var cd çalar önerirmisinız veya çakmaklık falan takmak istemiyorum biliyosunuz çakmaklık kapalı olduğu için görüntüyü bozuyor veya farlı bi önerisi olan varmı???

2. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    cıkmacıları dolasıp ırjıanl cd calarını alıp takabılırsınız bence en ıyısı orjınalı her zaman ıcın.Mp3 flan calmaz ama goruntuyu de bozmuyor.Sonradan takılan cd calarlar yanlarda bosluk flan bırakıyor ayrıca cerceve takılması gerekıyor.Hos olmuyor

3. Halil Karabal

Halil Karabal SCW Üyesi

71
    7
    8
    oto audi ankara da yıldız sanayi de orada muhtemelen bulabilirsin çıkmadır pert arabalardan çıkar izzet usta severim kendisini işinin ehli dir piri dir!!

4. aslan66

aslan66 SCW Üyesi

22
    1
    3
    saolun arkadaşlar ama bulması zor gibi orj.cd çaları ama bakalım

5. aslan66

aslan66 SCW Üyesi

22
    1
    3
    bu teyıbe kulaklık girişimi yokmu hiç dikkatimi çekmedi

6. leeveent

leeveent SCW Üyesi

1.117
    208
    63
    walla ben kaset şeklinde aux girişi gibi bir aparat kullanıyorum... kaseti takıyorum içinden bir kablo çıkıyo onada MP3 player bağlıyorum 10 numara oluyo... kaset içindeki makaralarıda çıkardım tıkır tıkır seside gelmiyo... istediğin andada çıkarabiliyorsun... orjinalliği bozmamak adına yapılacak en iyi şey gibi duruyo...

Bunu beğendi. Halil Karabal bunu beğendi.
  7. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Xcarlınk senın ilacın......

8. Halil Karabal

Halil Karabal SCW Üyesi

71
    7
    8
    çok güzel ve isabetli bir alternatif bence 10-20tl arası bi şey o dediği sistem!!

9. aslan66

aslan66 SCW Üyesi

22
    1
    3
    eywallah kardeşim bu kaset çalar mantıklı bundan taktıralım bari teşekkürler ...

Sayfayı Paylaş