Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2001 leon signo müzik çalar yardımı....

aslan66

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2001 leon signo araçım var cd çalar önerirmisinız veya çakmaklık falan takmak istemiyorum biliyosunuz çakmaklık kapalı olduğu için görüntüyü bozuyor veya farlı bi önerisi olan varmı???

cıkmacıları dolasıp ırjıanl cd calarını alıp takabılırsınız bence en ıyısı orjınalı her zaman ıcın.Mp3 flan calmaz ama goruntuyu de bozmuyor.Sonradan takılan cd calarlar yanlarda bosluk flan bırakıyor ayrıca cerceve takılması gerekıyor.Hos olmuyor

oto audi ankara da yıldız sanayi de orada muhtemelen bulabilirsin çıkmadır pert arabalardan çıkar izzet usta severim kendisini işinin ehli dir piri dir!!

saolun arkadaşlar ama bulması zor gibi orj.cd çaları ama bakalım

bu teyıbe kulaklık girişimi yokmu hiç dikkatimi çekmedi

walla ben kaset şeklinde aux girişi gibi bir aparat kullanıyorum... kaseti takıyorum içinden bir kablo çıkıyo onada MP3 player bağlıyorum 10 numara oluyo... kaset içindeki makaralarıda çıkardım tıkır tıkır seside gelmiyo... istediğin andada çıkarabiliyorsun... orjinalliği bozmamak adına yapılacak en iyi şey gibi duruyo...

walla ben kaset şeklinde aux girişi gibi bir aparat kullanıyorum... kaseti takıyorum içinden bir kablo çıkıyo onada MP3 player bağlıyorum 10 numara oluyo... kaset içindeki makaralarıda çıkardım tıkır tıkır seside gelmiyo... istediğin andada çıkarabiliyorsun... orjinalliği bozmamak adına yapılacak en iyi şey gibi duruyo...

çok güzel ve isabetli bir alternatif bence 10-20tl arası bi şey o dediği sistem!!

eywallah kardeşim bu kaset çalar mantıklı bundan taktıralım bari teşekkürler ...

Geri
Üst Alt