2001 leon signo müzik çalar yardımı.... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2001 leon signo müzik çalar yardımı....

aslan66

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2001 leon signo araçım var cd çalar önerirmisinız veya çakmaklık falan takmak istemiyorum biliyosunuz çakmaklık kapalı olduğu için görüntüyü bozuyor veya farlı bi önerisi olan varmı???

kurtbil

Kayıtlı Üye
cıkmacıları dolasıp ırjıanl cd calarını alıp takabılırsınız bence en ıyısı orjınalı her zaman ıcın.Mp3 flan calmaz ama goruntuyu de bozmuyor.Sonradan takılan cd calarlar yanlarda bosluk flan bırakıyor ayrıca cerceve takılması gerekıyor.Hos olmuyor

Halil Karabal

Kayıtlı Üye
oto audi ankara da yıldız sanayi de orada muhtemelen bulabilirsin çıkmadır pert arabalardan çıkar izzet usta severim kendisini işinin ehli dir piri dir!!

aslan66

Kayıtlı Üye
saolun arkadaşlar ama bulması zor gibi orj.cd çaları ama bakalım

leeveent

Kayıtlı Üye
walla ben kaset şeklinde aux girişi gibi bir aparat kullanıyorum... kaseti takıyorum içinden bir kablo çıkıyo onada MP3 player bağlıyorum 10 numara oluyo... kaset içindeki makaralarıda çıkardım tıkır tıkır seside gelmiyo... istediğin andada çıkarabiliyorsun... orjinalliği bozmamak adına yapılacak en iyi şey gibi duruyo...

Halil Karabal

Kayıtlı Üye
walla ben kaset şeklinde aux girişi gibi bir aparat kullanıyorum... kaseti takıyorum içinden bir kablo çıkıyo onada MP3 player bağlıyorum 10 numara oluyo... kaset içindeki makaralarıda çıkardım tıkır tıkır seside gelmiyo... istediğin andada çıkarabiliyorsun... orjinalliği bozmamak adına yapılacak en iyi şey gibi duruyo...
çok güzel ve isabetli bir alternatif bence 10-20tl arası bi şey o dediği sistem!!

leeveent

Kayıtlı Üye

aslan66

Kayıtlı Üye
eywallah kardeşim bu kaset çalar mantıklı bundan taktıralım bari teşekkürler ...