Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2001 ibiza ses sistemi nasıl değiştirebilirim

wampa

Kayıtlı Üye
biliyorsunuz ki 2001 ibiza (1.6 signo) modellerinde teyp kaasetçalarlı. bense uzun yola gidip geldiğim için görüntülü müzik sistemi takmak istiyorum; ancak arabada teyp klima digital ekran aynı çerçeve içinde. 2001 çerçevesini bulmak da biraz zor sanırım. bu konuda bilgisi olan arkadaş yardımcı olursa sevinirim

yok iyi bir ssitemciye girdinmi onlar hallediyorlar..ibizayı bilmiyorum ama aynı çerçeve içinde olsalar bile birbirinden bağımsızlar..ben değiştirdim sistem değiştiren arkadaş oraya uygun çerçeveyi taktı..ve çok güzel oldu

yok iyi bir ssitemciye girdinmi onlar hallediyorlar..ibizayı bilmiyorum ama aynı çerçeve içinde olsalar bile birbirinden bağımsızlar..ben değiştirdim sistem değiştiren arkadaş oraya uygun çerçeveyi taktı..ve çok güzel oldu

küçük bir şehirde oldugum için ii bir sistemci bulmak çok zor kardeş

yapma ordu güzel yerdir oto ses ile uğraşan bir tesisatcıya bir sor ben de öyle çok harika bir yere yaptırmadım..ama bunun dışında gittiğimde senin için sorarım

yapma ordu güzel yerdir oto ses ile uğraşan bir tesisatcıya bir sor ben de öyle çok harika bir yere yaptırmadım..ama bunun dışında gittiğimde senin için sorarım

ordu merkezde değilim ünye deyim bunun için samsun a gitmem gerekiyor :) tavsiyeni değerlendirecem.

Geri
Üst Alt