Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2001 ibiza cupra r arıyorum

skymz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar uzun süredir arıyorum ama henüz temizi denk gelmedi bir tane hatay da buldum arabayı paylaçoya çevirmişler malesef :(
Neyse çevresinde gören satan veya haberdar olan varsa lütfen acilen bana haber versin,
İstanbul da bir tane sarı var ama satılık değil diye biliyorum araç sahibini tanıyan ve irtibata geçebilecek varsa çok sevinirim,yardım için şimdiden çok teşekkürler..

maşallah serkan abi seatın binmediğin modeli kalmayacak heralde :D
adanada çok sağlam bir tane vardı ama başka bir şehre satıldı güzel araç

turkıyede cupra R zaten yok abı b tane ıstanbulda 34 UN plakalı cupra var sarı o da b satıldı sonra yenıden satıldı son sahıbı kımdır bellı deıl.k03 olan turbosu k03s le degıstı Cupra R dakı gıbı aynı turbo yapıldı az bucuk oynanmıslıgı var,tramerden bakıncada bayagı b malıyetlı kazaları cıkıyordu.zaten hataydakı ve ıstanbuldakı harıcınde mk3 ıbıza cupra bulmak heralde ımkansız gıbı bsy,b de b donem cordoba cupra vardı 1.8 t aynı kasada yıne o arabada draglarda flan kullanıldı b ılanı cıktı sonra kayboldu gıttı.ısın ozunde mk3 ıbıza cupra bulmak ımkansız gıbı bsy

Eğer mk3 bulamazsam 1999 ibiza cupra 2 alacağım bu da 2. alternatif,Bursa da bir tane cupra 2 ile flörtteyim bakalım hayırlısı ama öncelik 2001 cupra ..
Can bu arada 34 un plakalı cupra nın sahibiyle irtibata geçebilirmiyiz acaba??

Eğer mk3 bulamazsam 1999 ibiza cupra 2 alacağım bu da 2. alternatif,Bursa da bir tane cupra 2 ile flörtteyim bakalım hayırlısı ama öncelik 2001 cupra ..
Can bu arada 34 un plakalı cupra nın sahibiyle irtibata geçebilirmiyiz acaba??

Un nın sahıbı techturkeye uye orada konusuda var bıldıgım kadarıyla belki oradan irtibata gecebilirsin.

eskı sahıbı uye abı yenı sahıbı uye mı bılmıyorum.bu arada suan alıncak temız cupra2 yok,bursadakı sarıyı dıyosan ona hıc bakma arkadasımın arabasıydı bursaya satıldı ve yazan fıyatın cok asagısına:) araba kazalıydı yenıden toplandı on tarafı flan ama boyası flan ıstenıldugu gıbı olmadı b de motor bakımsızdı cok saglıklı degıldı

eskı sahıbı uye abı yenı sahıbı uye mı bılmıyorum.bu arada suan alıncak temız cupra2 yok,bursadakı sarıyı dıyosan ona hıc bakma arkadasımın arabasıydı bursaya satıldı ve yazan fıyatın cok asagısına:) araba kazalıydı yenıden toplandı on tarafı flan ama boyası flan ıstenıldugu gıbı olmadı b de motor bakımsızdı cok saglıklı degıldı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-dikkat-cekici-hizli-sarisin-38885380/detay/

Benim ilgilendiğim araç bu Can ,bundan mı bahsediyorsun yoksa :(
Emir Baştürk diye bir arkadaş vardı seatsportturkiye sitesinde onun aracımıydı bu acaba?

ankarada tdı var bu aracın aynısı ama satmıyo ya adam araba boncuk gıbı

ewet araba bu,hakan dıye b arkadasımın arabasıydı.fotolarda ıyı gorundugune bakma sen.dedıgım gıbı bıldıgım araba oldugu ıcın bulasma.alınabılecek cupralar satılık deıl ne yazıkkı.en yakın zamanda sıteden gencayın arabası vardı alınabılecek o da satıldı zaten.

ewet araba bu,hakan dıye b arkadasımın arabasıydı.fotolarda ıyı gorundugune bakma sen.dedıgım gıbı bıldıgım araba oldugu ıcın bulasma.alınabılecek cupralar satılık deıl ne yazıkkı.en yakın zamanda sıteden gencayın arabası vardı alınabılecek o da satıldı zaten.

Araba fotolarda canavar gibi görünüyor ama sen öyle diyorsan vardır bir bildiğin,saol Can...Başka araç arayacağız anlaşılan...

Geri
Üst Alt