Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2001-2005 arası Toledo aranıyor !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CanKan00

Kayıtlı Üye
bir tanıdığım 2001-2005 arası eski kasa toledo arıyor..100.000km geçmemiş Temiz masrafsız olsun istiyor,,ayrıca elinde 2005 model ford fiesta 3 kapı 1.4dizel aracıyla takas'da etmeyide düşünüyor ,ilgilenen arkadaşlara duyurulur :)

takas önemli değil.. öncelik toledo almak Bilginize..

2005 tecno war füme iş yerinde bi arkadaşta erhan ilgilenirse bakarım
biraz fazla istiyordu fakat çok temiz

2005 tecno war füme iş yerinde bi arkadaşta erhan ilgilenirse bakarım
biraz fazla istiyordu fakat çok temiz
abi niyeti olan arkadas sanayide 6ay once yeni dükkan açmış araç tamir işleri yapan genç bi arkadas ,bugün benim aracın abs ışığı yandığı için gösterirken mevzuyu bizzat kendi açtı tam bir toledo hastası :D fiyat olarak ne düşünüyorsun dedim onlar enfazla 17-18 deyilmi diyince sana bulalım dedim.kısacası 15,16 arası almaya baya bi niyetli.salı yanına uğrayacağım,buradan gelecek talepleri ileteceğim.

abi niyeti olan arkadas sanayide 6ay once yeni dükkan açmış araç tamir işleri yapan genç bi arkadas ,bugün benim aracın abs ışığı yandığı için gösterirken mevzuyu bizzat kendi açtı tam bir toledo hastası :D fiyat olarak ne düşünüyorsun dedim onlar enfazla 17-18 deyilmi diyince sana bulalım dedim.kısacası 15,16 arası almaya baya bi niyetli.salı yanına uğrayacağım,buradan gelecek talepleri ileteceğim.
15-16 ya 2001 stella alırsın

signo o fiyata zor olur sanirim olursa da km si yüksek olur!! 18000 lira en azindan gözden cikarilmasi lazim..

o fıyata 2002 den daha modellı bulamazsın. 20 bın lıra gozden cıkarılmalı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt