Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2001-2005 arası temiz Toledo Aranıyor

mevlut911

Kayıtlı Üye
Arkadaşım için temiz az kullanılmış 2001 - 2005 arası toledo arıyoruz..
1.6 veya 1.9 maksimum 22.000TL ye kadar..

Hayırlı arayışlar olsun Mevlüt, öyle temiz denk gelirse bende düşünüyorum bakalım..

var bir tane gaziantepte 2005 signo tekno full+full sunrooflu toledonun babası yani
tek kusuru rengi (siyah) 25.000 istıyor

bizzat yerinde incelediğimi hatırlıyorum:) hepsi senınki gibi ışıl ışıl değil be abi çoğu solmuş
bakımsızlıktan ve güneşte kalmaktan olsa gerek

Sen ona ışıl ışıl dıyorsan yanılıyorsun yakın zamanda detaylı resım eklerım.Komple temizlik yapmaya başlıyorum.Resimleri cekicem kendi yapmak isteyenlere yol olsun kullandıgım malzemelerıde detaylı olarak yazıcam.

Sen ona ışıl ışıl dıyorsan yanılıyorsun yakın zamanda detaylı resım eklerım.Komple temizlik yapmaya başlıyorum.Resimleri cekicem kendi yapmak isteyenlere yol olsun kullandıgım malzemelerıde detaylı olarak yazıcam.

yapıyomusun yaptırıyomusun ? banada yol göstermiş olursun iyi olur abi
jant parlatmak için önereceğin bı marka varmı geçen gün realden alacaktım bilmediğim bişey dıye vazgeçtim
turtlee wax markası yanılmıyosam

Geri
Üst Alt