Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2001 İbİza yol bİlgİsayari araniyor

metinmerter

Kayıtlı Üye
ArkadaŞlar 2001 İbİzanin yol bİlgİsyar panelİ araniyor yardimci olursaniz sevİrİm mesajlarinizi beklİyorum bÜtÜn arkadaŞlara seat lariyla hayirli yolculuklar dİlerİm

oto 2000 ümraniyede veya servislerin ellerinde pert araçlardan bulabilirsiniz..
ayrıca sizi üyeleriz kısmında tanımak isteriz.teşekkürler
adres ve telefon bilgileri
Adres: Ünitel Cad. Dr. Fazıl Küçük Sk. Akyumak İş Merkezi No:8/1
Ümraniye – İSTANBUL (Fatih Sultan Mehmet Sanayi Sitesi Arkası)

Telefon:
+90 216 634 37 93
+90 216 634 42 93
+90 216 634 47 65

Teşekkür ederim.Bilgilerimde İstanbul yazıyor ama ben görev icabı Kars tayım Ümraniyede arştırmam zor. Bulan bilen duyan gören arkadaş olursa Telefonunu beklerim.Yardımcı olan arkadaşa şimdiden tşk ederim 542 697 48 63

Ayrıca Üyelirimiz kısmı derken.... anlamadım tam olarak

İlginize teşekkkür ederim.

TeŞekkÜr ederİm İnŞallah bİr sonuca ulaŞirim (sorunu hallederİm) İyİ geceler

aradım az önce , oto 2000'De aracınızın ekranı yok , servisten "0" olarak belki dedi ;)

saygılar.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
onur teşekkür ederim ilgine ben biraz daha bekliyeyim servis çok para istiyor

metin abi , şöyle bir durum söz konusu ...
-pixel( piksel ) tamiri yaptırabilirsin.benim aracımda ayrı şekilde :( ... bende tamir ettirmeyi planlıyorum , yer araştırması yapıyorum şuan ... eğer olurda bulursam sana burdan veya ö.m yoluyla haber veririm.
-2.olarak ; ben o konsola uygun avrupa da modifiye edilen bizim kasa ibizalarda normal teyp çerçeveli ürünler gördüm.olursa bulursam çerçeveyi , sana yine haber vericem :)

saygılar ;)

Onur İlgİne tekrar teŞekkÜr ederİm benİm ekran Çatladi bende araŞtiriyorum haberleŞelİm kendİne İyİ bak İbİzanla sana hayirli yolculuklar dİlerİm.

Geri
Üst Alt