Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

20000 tl ye kadar arac aranıyor hemen alınacaktır acıllll!

Erd3434

Kayıtlı Üye
20.000 tl ye kadar arac aranıyor hemen alınacaktır acıllll! oncelik wag grubu ozellıkle seat veya vw tercıhımdır cevrenızde satan varsa sevınırım

kullanım amacı nedır ? daga tasa vurmalık mı ,tek kısı mı kullanacak ,aılecek mı kullanılacak ?

:) kardesıme alıcam unı ye gıdıp gelıcek 4 kapı olucak 1.6nın yukarısı olursa lpg sart otomatık olursa ıyı olur bunlar yeterlı derdı olmasın aracın klasık kaza v.b
Can bulursan sen bulursun zaten :)

20.000 tl ye kadar arac aranıyor hemen alınacaktır acıllll! oncelik wag grubu ozellıkle seat veya vw tercıhımdır cevrenızde satan varsa sevınırım

temiz bulmak zor bence biraz daha ayrıntıya in.. Mesela km si kaç olmalı. Araç tavsiye edilir ama kmden sıkıntı çıkar yada boya durumu, motoru yakıtı ?

bostancıya git aşağıda mercedesin yanında alpin oto var..onda tertemiz bir toledo scw stickerli deri döşemeli...pastalı cilalı..yanıyor araç
2000 model ama araç araç....selam söylersin ..arabayı canlı görürsün her şeyi sorarsın..20 in altına da alırsın..ustamın aracı kendi biniyor..

Satıyorum bölümünde aracım acil satılık leon signo var... 2004 model aracım... ilk aldığımda kendi zevkim için boyatmıştım... herhangi bir kazası değişeni filan yok... kalsik olacak ama bütün ağır bakımları yapıldı... sahibinden.com da var ilanım linkini aşağıda vericem... oradaki fiyata bakma... 21500'e vericem arabayı... ayın 30 una kadar sattım sattım... yoksa vazgeçicem... benim derdim anlayan birisine bilen birisine gitsin leon um... ilgilenirsen tel.im 535 288 18 13...
Seat Leon Signo 1.6 16V 2004 Model 24.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 58915960

Geri
Üst Alt