Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2000 model Toledo Kasko yapalır mı

scream_55

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 1.8 2000 model toledo araca kasko yapılabilir mi? Arabayı yeni aldım devam eden kaskosu yok. Yapılırsa masrafı ne olur?

Geniş kapsamlı trafik sigortasını da inceleyin, trafik sigortasına ilave olarak: yanma-çalınma- total kayıp halinde kasko gibi ödeme yapar, çekici hizmeti sunar ama oldukça makul fiyatlıdır. Kazalarda kasko gibi ödeme yapmaz.

Teşekkür ederim tavsiyeniz için. Değerlendireceğim.

eski kaskosu olsa bile yeni aldığınız için adınıza yaptırmanız gerekir..bence yaptırın..allah korusun kaza durumunda aracın parçaları ucuz değil...ilk sene biraz tutar ama sonraki senelerde hasarsızlık indirimi alırsınız..araba 10 yaşında olduğu için 700-800 tl ile başlayabilirsiniz..üstelik muş da yapılacak sigorta daha da hesaplı olabilir..

Yaptırmayı düşünüyorum ben de burda kasko firması yok pek. Memlekete gidince bi araştırıcam.

İnternet üzerinden yaptırabilirsiniz, Acentanın bulunduğu şehir önemli değildir.

10 yaş üzeri araçlara kasko yapmaya her firma yanaşmıyor..
Yalnız full kasko yaptırıcam diyorsan ve iyi bir şirket istıyorsan anadolu sigortayla görüş
10 ya üzerine full kasko yapıyorlar muhtemelen 1600 civarı tutucaktır..
kredi kartına limit blokesiz 10 taksit yaptırabılırsın

ankarada ilk sene 1998 seat ibizaya 1400 tl ye yaptırdım bu sene 21.03.2011 dede hasarsızlık indirimi ile beraber 1000 liraya yaptılar sizinkide ilk yıl biraz pahalı olur ama muş gibi biryerde risk az olduğu için ucuz yapılır bence

10 yaş üzeri araçlara kasko yapmaya her firma yanaşmıyor..
Yalnız full kasko yaptırıcam diyorsan ve iyi bir şirket istıyorsan anadolu sigortayla görüş
10 ya üzerine full kasko yapıyorlar muhtemelen 1600 civarı tutucaktır..
kredi kartına limit blokesiz 10 taksit yaptırabılırsın

yok kardeş o kadar tutmaması lazım..aracın ait olduğu plaka önemli tabi ama benim araç ısparta plaka .. 1150 tl ye full kasko yaptırdım..ilk yılım..ergo sigorta.. mesela aracın plakası antalya olsaydı 1300 civarı olacaktı..istanbul ankaraya bişey demem ama arkadaş muş ta..gerçi araç muş plaka değil heralde.

ayrıca benim yaşadığım ilçe 3000 nüfuslu ve ben kaskomu burada yaptırdım... muşta yapılamaması gibi bir durum söz konusu değil..bence iyi araştırın..

Geri
Üst Alt