Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2000 Model Toledo Elektrikli Ayna Kontrol Düğmesi Yardım

Konu, 'Toledo' kısmında aytacpolat tarafından paylaşıldı.

1. aytacpolat

aytacpolat SCW Üyesi

7
    0
    1
    Arkadaşlar merhaba,

Aranıza yeni katıldım aldığım arabanın elektrikli ayna kontrol düğmesi kırılmış ve ben Ankara dan çıkmasını bulamadım konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim saygılarımla

2. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    bence çıkmacılar parça küçük olduğu için önemsememişlerdir. yoksa ankarada bulmaz isen işin çok zor demektir.

3. aytacpolat

aytacpolat SCW Üyesi

7
    0
    1
    Belki de dediğiniz doğrudur ama çıkmacıların yanında esnaf arkadaşım var kendisi bire bir ilgilendi bende çoğu firmayı telefondan aradım telefon ile aradığım için sizin dediğiniz doğru olabilir fakat arkadaşımda bulamamış :((

4. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113
    Ankara'da bulamamanız şaşırtıcı, ben İbiza'ya Kayseri' de bulmuştum. Hatta Bora'nın kinn içini söküp ibizanınkine aktarmıştım. çıkması 25-30 TL' lik parça, onu elektrik işleriyle uğraşan bir firmaya sorun bence... VW Grubu Elektrik işine bakan biri.

5. aytacpolat

aytacpolat SCW Üyesi

7
    0
    1
    İlginiz icin tsk ederim şaşmaz sanayisinde gezmedigim parcaci kalmadi serviste var onlarda cok abarti fiyat istiyorlar 160 TL bakalim belki burada sizin gibi yada benim gibi magdur olan ve isini halleden arkadaslar destek olurlar insallah

6. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113
    Keşke Kayseri' de olsaydım, yardım edebileceğim bir konuydu... :(

7. yusufum

yusufum SCW Üyesi

45
    14
    8
    haftasonu bulgaristana gidecegim eger isterseniz oradaki cıkmacılarda bu urunu arastılarabilirim 50 liradan fazla para isteyeceklerini sanmıyorm

8. aytacpolat

aytacpolat SCW Üyesi

7
    0
    1
    Zahmet olacak tabiki isterim siz bulursaniz bana getirin hatta bence fazla getirin turkiyede hic yok satariz :)

9. aytacpolat

aytacpolat SCW Üyesi

7
    0
    1
    Yuksel kardesim sanada cok tsk ederim

10. aytacpolat

aytacpolat SCW Üyesi

7
    0
    1
    Yusuf bey merhaba,

Ürünü yurt dışından buldum türkiye de bulamadım çok komik bir olay yaa ilginiz için hepinize çok tşk ederim.

Sayfayı Paylaş