Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2000 Model Toledo Elektrikli Ayna Kontrol Düğmesi Yardım

aytacpolat

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

Aranıza yeni katıldım aldığım arabanın elektrikli ayna kontrol düğmesi kırılmış ve ben Ankara dan çıkmasını bulamadım konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim saygılarımla

bence çıkmacılar parça küçük olduğu için önemsememişlerdir. yoksa ankarada bulmaz isen işin çok zor demektir.

Belki de dediğiniz doğrudur ama çıkmacıların yanında esnaf arkadaşım var kendisi bire bir ilgilendi bende çoğu firmayı telefondan aradım telefon ile aradığım için sizin dediğiniz doğru olabilir fakat arkadaşımda bulamamış :((

Ankara'da bulamamanız şaşırtıcı, ben İbiza'ya Kayseri' de bulmuştum. Hatta Bora'nın kinn içini söküp ibizanınkine aktarmıştım. çıkması 25-30 TL' lik parça, onu elektrik işleriyle uğraşan bir firmaya sorun bence... VW Grubu Elektrik işine bakan biri.

İlginiz icin tsk ederim şaşmaz sanayisinde gezmedigim parcaci kalmadi serviste var onlarda cok abarti fiyat istiyorlar 160 TL bakalim belki burada sizin gibi yada benim gibi magdur olan ve isini halleden arkadaslar destek olurlar insallah

Keşke Kayseri' de olsaydım, yardım edebileceğim bir konuydu... :(

haftasonu bulgaristana gidecegim eger isterseniz oradaki cıkmacılarda bu urunu arastılarabilirim 50 liradan fazla para isteyeceklerini sanmıyorm

Zahmet olacak tabiki isterim siz bulursaniz bana getirin hatta bence fazla getirin turkiyede hic yok satariz :)

Yusuf bey merhaba,

Ürünü yurt dışından buldum türkiye de bulamadım çok komik bir olay yaa ilginiz için hepinize çok tşk ederim.

Geri
Üst Alt