2000 Model Toledo Elektrikli Ayna Kontrol Düğmesi Yardım | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2000 Model Toledo Elektrikli Ayna Kontrol Düğmesi Yardım

aytacpolat

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

Aranıza yeni katıldım aldığım arabanın elektrikli ayna kontrol düğmesi kırılmış ve ben Ankara dan çıkmasını bulamadım konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim saygılarımla

REİS38

Kayıtlı Üye
bence çıkmacılar parça küçük olduğu için önemsememişlerdir. yoksa ankarada bulmaz isen işin çok zor demektir.

aytacpolat

Kayıtlı Üye
Belki de dediğiniz doğrudur ama çıkmacıların yanında esnaf arkadaşım var kendisi bire bir ilgilendi bende çoğu firmayı telefondan aradım telefon ile aradığım için sizin dediğiniz doğru olabilir fakat arkadaşımda bulamamış :((

yukcell88

Kayıtlı Üye
Ankara'da bulamamanız şaşırtıcı, ben İbiza'ya Kayseri' de bulmuştum. Hatta Bora'nın kinn içini söküp ibizanınkine aktarmıştım. çıkması 25-30 TL' lik parça, onu elektrik işleriyle uğraşan bir firmaya sorun bence... VW Grubu Elektrik işine bakan biri.

aytacpolat

Kayıtlı Üye
İlginiz icin tsk ederim şaşmaz sanayisinde gezmedigim parcaci kalmadi serviste var onlarda cok abarti fiyat istiyorlar 160 TL bakalim belki burada sizin gibi yada benim gibi magdur olan ve isini halleden arkadaslar destek olurlar insallah

yusufum

Kayıtlı Üye
haftasonu bulgaristana gidecegim eger isterseniz oradaki cıkmacılarda bu urunu arastılarabilirim 50 liradan fazla para isteyeceklerini sanmıyorm

aytacpolat

Kayıtlı Üye
Zahmet olacak tabiki isterim siz bulursaniz bana getirin hatta bence fazla getirin turkiyede hic yok satariz :)

aytacpolat

Kayıtlı Üye
Yusuf bey merhaba,

Ürünü yurt dışından buldum türkiye de bulamadım çok komik bir olay yaa ilginiz için hepinize çok tşk ederim.