Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2000 model seat cordoba signo

bayram

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar 2000 model seat cordoba signo aracım var yol bilgisayarında orta ekranda yakıt tüketimi,miktarı,anlık tüketimi göstermiyor aynımodel signolarda bu özelliği gördüm ustaya götürdüğümde teyipten kaynaklandığını söyledi bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varmı yardımcı olursanız sevinirim birde kullanım kılavuzu olan varsa taratıp internete koyabilirmi teşekkürler ALLAH KAZA BELA VERMESİN

bayram konunu tasiyorum ve birde kendini tanitan mesaj yazarsan sevinirim

Kendinizi tanıtırsanız forumda daha detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Ben bir noktadan başlayayım mesela, olması gereken anlık yakıt tüketimi vb. kısımlar ekranın sol üst köşesinde olmalı. Orada herhangi bir veri yazıyor mu? Yoksa ekran boş mu?

teşekkürler emre kardeşim yerini biliyorum ekranın sol üst köşesinde dış hava sıcaklığının hemen sağında olması gerekiyor ama yok ekrana dokunduğum zaman sigeler beliriyor fakat aktif değil

teşekkürler emre kardeşim yerini biliyorum ekranın sol üst köşesinde dış hava sıcaklığının hemen sağında olması gerekiyor ama yok ekrana dokunduğum zaman sigeler beliriyor fakat aktif değil

Ekranınızda problem var... Kütahya'da anlayan biri var mıdır bilmem, eğer satın almak isterseniz EBAY' de satılan ekranlar mevcut. Çalışıyor deniyor ama ne derece doğru onu Allah bilir.

Geri
Üst Alt